ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

Шановний відвідувачу!

 

Вітаю Вас на спільному сайті Житомирського регіонального відділення Українського союзу промисловців і підприємців та Житомирського обласного об’єднання організацій роботодавців й щиро дякую за виявлений інтерес до нашої діяльності.

За допомогою цієї веб-сторінки Ви маєте можливість ознайомитись з метою та завданнями, які поставили перед собою обидві організації, отримати уявлення про результати їх роботи.

Ми намагаємось, не повторюючи матеріалів відомих новосних сайтів, оперативно подавати інформацію, що відноситься до сфери інтересів українського бізнесу, зокрема підприємців Житомирщини, висвітлювати актуальні питання взаємодії керівників з найманими працівниками, знайомити з досвідом зарубіжних та вітчизняних колег.

Кожному, хто цікавиться розвитком громадянського суспільства та соціального діалогу, допоможе добірка посиланнь на нормативні документи, необхідні для створення та діяльності об’єднань громадян і спілок підприємців.

Пропонуємо скористатися сторінками сайту для розміщення анонсів щодо проведення засідань, конференцій, форумів за участю та при підтримці громадських організацій.

Буду радий, якщо Ви станете постійним гостем сайту та приєднаєтеся до руху підприємців і роботодаваців.

 

З повагою
голова Житомирського регіонального відділення УСПП, Житомирського обласного об’єднання організацій роботодавців  Юрій Воробйов.