ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ЯК ВИЗНАЧИТИ ТА ЗАОХОТИТИ КРАЩОГО ПІДПРИЄМЦЯ?

Традиційно в червні розпочинається підготовка до проведення конкурсу “Кращий підприємець року”.
Ще у минулому році під час засідань організаційного комітету конкурсу “Кращий підприємець-2015” висловлювались зауваження з приводу процедури відбору учасників, завеликої кількості номінацій, задовгої процедури привітання переможців. Члени оргкомітету розуміють, що конкурсу необхідно добавити сучасності та урочистості.
Членам оргкомітету цікаво почути думку самих підприємців щодо зміни формату конкурсу “Кращий підприємець року”.

Детальніше...

 

ЗАЯВА АНТИКРИЗОВОЇ РАДИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ

altЗАЯВА
Антикризової ради громадських організацій України
щодо створення «Громадського технократичного уряду»

м. Київ                           20 квітня 2016 року

 

Низька результативність виконання коаліційної Угоди у Верховній Раді та Програми діяльності уряду у 2015 році на фоні дезінтеграції парламентської більшості, відсутність необхідної координації та взаємодії у форматі Президент - Верховна Рада - Кабінет Міністрів обумовили значне зниження довіри у суспільстві до дій влади.
У країні спостерігається дестабілізація системи державного управління, падіння виконавської дисципліни. Нині країна, як ніколи, потребує верховенства права, що, с одного боку, захищатиме людину, власника, інвестора від  свавілля, з іншого – гарантуватиме незворотність покарання корупціонеру, хабарнику, неефективному управлінцю.

Детальніше...

 
 

ІНІЦІАТИВА БІЗНЕСУ - СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ТЕХНОКРАТИЧНОГО УРЯДУ

20 квітня 2016 року в Києві відбулось засідання Антикризової ради громадських організацій України. Делегація від Житомирського регіонального відділення та Житомирського об'єднання організацій роботодавців також брали участь у цьому заході. У ході засідання озвучено ініціативу підприємницької спільноти - створення Громадського технократичного уряду.

Бізнес заявляє, що головним завданням Громадського технократичного уряду буде ретельний моніторинг рішень уряду, Верховної Ради України, передусім в соціально-економічній сфері у контексті оцінки їх впливу на формування сприятливого бізнес — клімату, забезпечення прозорих та конкурентних засад у регуляторній діяльності, оподаткуванні; супроводження процесу реалізації пропозицій та рекомендацій, що містить “Антикризова програма спільних дій влади та бізнесу: невідкладні рішення”, аналіз, узагальнення та спрямування на адресу центральних органів державної влади пропозиції, рекомендацій громадянських організацій бізнесу з метою подолання економічної кризи відновлення економічного зростання та забезпечення гідного життя населення України.
Пропозиції від підприємців та роботодавців щодо персонального складу, завдань, функціональної структури Громадського технократичного уряду та регламенту його роботи чекають до 10 травня.

Текст Заяви Антикризової ради громадських організацій України щодо створення «Громадського технократичного уряду»

 
 

В КАЗАХСТАНІ РОБОТОДАВЦІ ОБМІНЯЛИСЬ ДОСВІДОМ ВЗАЄМОДІЇ БІЗНЕСУ ТА ВЛАДИ

altГолова Житомирського обласного об'єднання організацій роботодавців Юрій Воробйов прийняв участь у VII Зборах Міжнародної координаційної ради об'єднань роботодавців, що відбулось 9-10 жовтня 2015 року у столиці Республіки Казахстан.

В Астані зібрались представники організацій роботодавців - членів МКРОР з багатьох країн, серед яких Україна, Республіка Білорусь, Латвія, Азербайджан, Польща, Болгарія та інші.

Основне питання порядку денного зустрічі - взаємодія бізнесу та влади.

Засідання відкрив голова Конфедерації роботодавців республіки Казахстан Кадир Байкенов, який ознайомив присутніх із діяльністю Конфедерації. 

Детальніше...

 
 

ПРОБЛЕМИ ЗАЙНЯТОСТІ МОЛОДІ ХВИЛЮЮТЬ РОБОТОДАВЦІВ БАГАТЬОХ КРАЇН

altЖитомирському обласному об'єднанню організації роботодавців, в особі його голови Юрія Воробйова, випала честь представити Об'єднання організації роботодавців України та Український союз промисловців і підприємців на спільній зустрічі Групи роботодавців Європейського економічного і соціального комітету (ЄЕСК) і Міжнародної координаційної ради об'єднання роботодавців (МКСОР). 

Зустріч роботодавців мала на меті координацію діяльності організації роботодавців членів МКСОР в реалізації політики молодіжної зайнятості в сучасних економічних умовах.

Голова ЖОООР Юрій Воробйов мав нагоду висловити думку українських роботодавців щодо проблем зайнятості молоді в Україні.

Детальніше...

 
 

Сторінка 2 з 4