ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ОЗНАКА НЕПРИБУТКОВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ – 0017

altЗвертаємо увагу керівників організацій роботодавців на те, що на початку минулого року, а саме 24 січня 2013 року, Міністерство фінансів України наказом № 37 затвердило Положення про Реєстр неприбуткових установ та організацій, згідно якого організаціям роботодавців та їх об’єднанням, утвореним в порядку, визначеному пуктом «ж» п.157.1 розділом ІІІ Податкового кодексу України, присвоєно ознаку неприбутковості 0017. До прийняття цього положення більшість організацій робтодавців мали ознаку неприбутковості – 0006.Для отримання рішення про присвоєння іншої ознаки неприбутковості необхідно звернутися до територіального органу податкової служби та подати реєстраційну заяву форми 1-РН, при цьому надати оригінал попереднього рішення та копії установчих документів.
Після внесення змін до Реєстру видається бланк рішення з вказанною в ньому новою ознакою неприбутковості, другий примірник рішення залишається в територіальному органі податкової служби.
Ознайомитись із наказом Мінфіна України від 24 січня 2014 року № 37 можна за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0267-13.

 

Безкоштовна освіта для підприємців – це реально

11 грудня 2013 року представники Житомирського обласного об’єднання організацій роботодавців взяли участь у інформаційному семінарі, що організував департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА з метою інформування підприємців області про можливості Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива».

Місія Програми, що діє з 2001 року на підставі Указу Президента України від 03.07.2000 № 849 та відповідної постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 № 1358,  - формування у регіонах України прошарку сучасних менеджерів, здатних господарювати в умовах ринкової економіки та впровадити на своїх підприємствах європейські стандарти і новітні технології.

 

Програма надає можливість менеджерам і підприємцям безкоштовно  отримати сучасну освіту та пройти стажування в Європі,  встановити ділові контакти з українськими та зарубіжними партнерами, тим самим сприяти підвищенню ефективності вітчизняного бізнесу.

Детальніше...

 
 

В Житомирі відкрито центр безоплатної правової допомоги

«Ви маєте право на адвоката» - така фраза знайома багатьом по зарубіжним детективам. Між тим і в Україні, при затримані за підозрою у вчиненні злочину, кожен має право на безоплатну юридичну допомогу, тобто на державного адвоката.

Під час засідання правіння громадської ради при ЖОДА про можливість отримання юридичного захисту на території Житомирщини розповіла заступник директора Житомирського обласного центру з надання вторинної правової допомоги Наталія Радушинська. Вона проінформувала присутніх, що за 8 місяців зареєстроване 751 доручення на безоплатний захист фізичних осіб. Зараз юристи центру працюють лише по кримінальних справах, але з 1 січня наступного року надаватимуть допомогу в цивільних та адміністративних провадженнях.

Адреса Житомирського обласного центру з надання вторинної правової допомоги: м. Житомир,  майдан Соборний, 1, каб 101.

Телефони: 0-800-21-31-03,0891-20-00-65 (безкоштовно).  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Директор центру: Гербеда Олександр Йосифович, моб.тел. 096-303-82-77.

Сайт: http://legalaid.gov.ua

 
 

Обговорюємо Трудовий кодекс

Шановні колеги!

Пропонуємо долучитися до громадського обговорення Трудового кодексу України No. 2902 від 22.04.2013 року, з проектом якого можна ознайомитись  на сайті ВРУ: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=46746.

Зауваження та пропозиції до проекту направляйте на нашу електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду . для узагальнення.

Скористайтесь правом висловити власну думку!

 

 
 

Європейський досвід створення та організацій роботодавців

altПропонуємо ознайомитись інформаційно-аналітичною довідкою, підготовленою працівниками Європейського центру інформаційної підтримки Верховної Ради України.

Детальніше...

 
 

Сторінка 4 з 4