ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

АНТИКРИЗОВА ПРОГРАМА СПІЛЬНИХ ДІЙ ВЛАДИ ТА БІЗНЕСУ

altЗатверджена 23 грудня 2014 року на розширенному засіданні Правління Українського союзу промисловів і підприємців.

І. Грошово-кредитна політика НБУ.
Для вирішення проблемних питань підприємців щодо валютної, кредитної політики НБУ та фінансового сектору економіки необхідно здійснити низку заходів:
1.1. Активізувати роботу щодо розробки та реалізації спільної програми НБУ та КМУ за участі громадських організацій бізнесу, експертів, науковців та роботодавців щодо кредитування реального сектора економіки державними та комерційними банками за адекватної вартості кредитних ресурсів.
1.2. Запровадити спільні дії підприємців з НБУ щодо формування ліквідності у банківському секторі (цільові банківські установи), недопущення проявів корупційної складової при рефінансуванні комерційних банків, забезпечити контроль адресності такого рефінансування та спрямування цієї допомоги на кредитування реального сектора економіки.

Детальніше...

 

ЦІКАВІ ПРОПОЗИЦІЇ ДЛЯ ЧЛЕНІВ УСПП ВІД ТУРЕЦЬКОЇ АВІАКОМПАНІЇ «TURKISH AIRLINES»

alt5 грудня 2014 року в місті Києві партнер Українського союзу промисловців і підприємців авіакомпания «Turkish Airlines» провела зустріч з підприємцями — членами УСПП, де презентувала програму лояльності для корпоративних клієнтів Turkish Corporate Club Premium.

Представники Житомирщини, у тому числі голова Житомирського регіонального відділення УСПП Юрій Воробйов, які брали участь у заході, відмітили високий рівень послуг, що пропонує «Turkish Airlines», та висловили зацікавленість у співпраці з компанією європейського рівня.

Вступ до корпоративного клубу Тюркіш Ерлайнз передбачає бонусну програму з індівідуальним підходом та врахуванням можливостей кожного клієнта. Організації та підприємства, незважаючи на їх розмір, отримують доступ до спеціальних тарифів, а також при потребі зможуть змінювати дати та маршрути перельотів. Працівники членів клубу навіть в економ класі матимуть переваги в частині збільшення норми багажу та накопичення милей.

Двері корпоративного клубу відкриті для приватних компаній, державних і муніципальних підприємств, комерційних та некомерційних організацій, політичних партій, освітніх закладів, спортивних клубів тощо.

Пропонуємо ознайомитись із презентацією програми лояльності для корпоративних клієнтів Turkish Corporate Club Premium та долучитись до співпраці із авторитетною турецькою компанією.

 
 

АКТУАЛЬНО! ВСЕ ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ В НОВОМУ ПОСІБНИКУ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІ

altМайже 4 роки минуло з часу прийняття Верховною Радою Закону України про соціальний діалог. Між тим залишились неврегульованими декілька питань взаємодії сторін цього діалогу, а також учасників кожної сторіни між собою.

Не всі об’єднання роботодавців та профспілок погоджуються з необхідністю підтверджувати свою репрезентативність, багатьох не влаштовує процедура створення спільного представницького органу тощо.

Міжнародна організація праці, маючи на меті сприяти створенню в Україні гідних робочих місць на сталих підприємствах України, робить свій внесок у приведення національних законодавчих та інституційних засад соціального діалогу у відповідність до міжнародних трудових стандартів.

Детальніше...

 
 

ЗВЕРНЕННЯ СТОРІН СОЦІАЛЬНОГО ДІАЛОГУ

 

altЗвернення сторін соціального діалогу на національному рівні щодо необхідності підвищення ефективності колективно-договірного регулювання  трудових відносин

 


Прийнято на засіданні Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради

Детальніше...

 
 

ІНСПЕКЦІЯ З ПРАЦІ НАДАЄ РОБОТОДАВЦЯМ КОНСУЛЬТАЦІЇ ЩОДО ДІЙ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

altУ ході зустрічі ради підприємців з керівництвом Житомирської облдерадміністрації та контролюючих органів до присутніх, більшість з яких мають найманих працівників, з роз’ясненнями щодо дій роботодавця під час проведення мобілізації звернулась начальник територіальної державної інспекції з питань праці в Житомирській області Світлана Возна.Вона повідомила, що відповідно до ч. 2 ст. 21 та ч. 11 ст. 29 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.1992 р. № 2232-ХІІ за працівником, якого викликали для проходження навчальних зборів зберігається місце роботи, займана посада та середня заробітна плата.

Детальніше...

 
 

Сторінка 3 з 4