ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

24 ЖОВТНЯ ПІДПИСАНО ТРИСТОРОННЮ УГОДУ

24 жовтня 2019 року, роботодавці області підписали тристоронню угоду про співпрацю з владою та профспілками.
Підписання документу відбулося під час засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради.Угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин у Житомирській області на 2019-2021 роки підписали голова ОДА Віталій Бунечко, перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, голова Правління спільного представницького органу роботодавців області Сергій Бутенко, голова Федерації профспілок області Нелі Паламарчук.
Під час засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради обговорили питання про: стан охорони праці на виробництві; сприяння самозайнятості населення, у тому числі вразливих категорій населення.
Відзначили, що потужними інструментами зростання економічного потенціалу області та підвищення рівня життя населення є створення нових робочих місць з гідними умовами та оплатою праці, залучення ефективних інвесторів та розвиток малого підприємництва. У цьому напрямі на даний час соціальними партнерами, представниками влади та бізнесу Житомирщини формується Стратегія розвитку області на період до 2027 року.

 

30 РОКІВ КОФЕДЕРАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ ПОЛЬЩІ

Делегація українських роботодавців і промисловців на чолі із президентом УСПП Анатолієм Кінахом взяла участь в конференції «Роботодавці і підприємці Центральної і Східної Європи. Тридцять років досвіду і майбутнє». Захід проходив у Варшаві з нагоди 30-річного ювілею заснування національної конфедерації Роботодавці Польщі.

У своєму вітальному слові очільник УСПП підкреслив: Польща має одні з найвищих в Європі темпи росту економіки, і багато в чому – завдяки постійно діючому діалогу та співпраці влади і бізнесу.

«Це ще раз підкреслює важливість соціального діалогу і передбачення у всіх національних стратегіях умов для розвитку підприємництва, створення нових робочих місць», - зазначив Анатолій Кінах.

Детальніше...

 

В НОВОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ

7 жовтня 2019 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю у Житомирському міському центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу «Працю - країні, гідність - людині!».

Засідання відбулось за участі представників обласної ради,спільного представницького органу роботодавців області, обласної державної адміністрації, обласного центру зайнятості, управління Держпраці в області, відділення НСПП в області, членських організацій ФПО, наукових та громадських організацій, молодіжних та студентських організацій, засобів масової інформації.
Від організацій роботодавців Житомирської області участь у заході взяли голова правління спільного представницького органу роботодавців області Сергій Бутенко, виконавчий директор Обєднання організацій роботодавців Юрій Гамкрелідзе, головний лікар обласної лікарні Богдан Лесків, член правління Обєднання організацій роботодавців Геннадій Ломаков та інші.

Детальніше...

 

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ!

Урочистості з нагоди Дня підприємця Український союз промисловців і підприємців провів в Державній резиденції України. Окрім представників бізнесу, серед гостей – іноземні партнери, волонтерські організації тощо.

Анатолій Кінах зачитав привітання підприємцям від Президента України Володимира Зеленського. «Не можна не визначити, що промислово-підприємницька спільнота – це найповажніший прошарок нашого народу, він формує економічну потужність держави, сплачує податки в бюджети, створює робочі місця. Від цих людей в країні дуже багато залежить, вони творці майбутнього. Ми неодноразово вимагали перезавантаження системи державної влади, і це відбулося, що є шансом і необхідною передумовою подальшого сталого розвитку. Починаємо працювати із оновленим парламентом та вже призначеним урядом. Маємо хороші контакти із ними, відтак сподіваємося на плідну співпрацю щодо економічного розвитку, покращення бізнес-клімату, розширення та зміцнення громадянського суспільства», – наголосив президент УСПП.

Детальніше...

 
 

ЖРВ УСПП УВІЙШЛО ДО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

До нового складу громадської ради при Житомирській облдержадміністрації увійдуть 35 представників інститутів громадянського суспільства, серед яких Житомирське регіональне відділення УСПП.
Обрання складу ради відбулося 11 липня 2019 року шляхом рейтингового голосування за внесених інститутами громадянського суспільства кандидатів до складу громадської ради, які були особисто присутні на установчих зборах.
Підрахунок голосів проводився відкрито лічильною комісією, обраною на установчих зборах.

До складу громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації пройшли:

Детальніше...

 
 

ФОРУМ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ЗІБРАВ ТИСЯЧУ ПІДПРИЄМЦІВ

22 червня 2019 року у місті Києві відбувся Форум розвитку малого та середнього бізнесу, який зібрав близько тисячі представників підприємницької спільноти. Серед низх були і члени Житомирського регіонального відділення УСПП.

Спікери: Василь Хмельницький UFuture, Віталій Антонов (OKKO Group), Сергій Васьков (ЕСКА Капітал) та інші діючі бізнесмени. Головне, що говорили про майбутнє. Такі заходи надихають і мотивують до дій, і не лише в бізнесі.

Слід зазначити, що Український союз промисовців і підприємців  був інформаційним партнером вказаного Форуму.

Детальніше...

 
 

ПРАВЛІННЯ УСПП ТА АНТИКРИЗОВА РАДА ОБГОВОРИЛИ СТАН ЕКОНОМІКИ

20 червня 2019 року в Києві предстанивники ЖРВ УСПП та ЖОООР взяли учать у розширеному засіданні правління УСПП та Антикризової ради громадських організацій «Нереалізовані можливості для економічного зростання: що вимагає бізнес від влади».
Під час засідання ділова спільнота окреслила нагальні проблеми, такі як кредитний «голод» економіки, кризовий стан стратегічних галузеутворюючих підприємств України. Також висловили занепокоєння щодо набрання чинності закону № 2628 щодо введення нових механізмів контролю за обігом та обліком пального саме для кінцевих споживачів пального з 1 липня ц.р.
Детальніше про засідання на сайті УСПП:
«Суспільство, яке проголосувало проти старої неприйнятної системи влади заради її зміни, чекає від президентської команди рішучих та продуманих дій. Слід утриматись від прийняття популістських та неузгоджених з ринком рішень. Гостро необхідним є вирішення проблемних для економіки та підприємництва питань», – підкреслили присутні.

Детальніше...

 
 

Сторінка 2 з 44