ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД МІКРОБІЗНЕСУ

altПредставників малого та середнього підприємництва, громадських організацій та об’єднань підприємців запрошують взяти участь у семінарі «Мікробізнес в Україні: європейський досвід» від представництва ЄС в Україні, який відбудеться 18 березня 2020 року з 15:00 до 18:00 за адресою: м. Житомир, Житомирський регіональний офіс програми «U–LEAD з Європою», вул. Михайлівська, 8/1, 2-й поверх.
«Будуймо Європу в Україні» – інформаційна компанія Представництва ЄС в Україні, спрямована на підвищення рівня обізнаності українців щодо політики Європейського союзу, відносин між Україною та ЄС, Угоди про асоціацію, а також щодо Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

Детальніше...

 

ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9 % ВЖЕ ДОСТУПНІ

З 1 лютого в Україні стартує програма «Доступні кредити». Підписаний закон та урядові постанови передбачають виділення 2 мільярдів гривень для запуску програми кредитів під 5, 7 та 9 % для підтримки мікро- та малого бізнесу. За прогнозами урядовців, це може забезпечити потреби до 50 тис. позичальників.

В УСПП, який останні роки постійно наполягає на необхідності напрацювання НБУ та КМУ механізму покращення доступу підприємництва до кредитних фінансових ресурсів, переконані: програма «Доступні кредити 5-7-9%» потрібна, вона підтримає малий і мікробізнес, але ще більш необхідні довготривалі системні умови для здешевлення кредитів і для середнього бізнесу, і для великих підприємств, які є основними наповнювачами бюджету. Сама по собі програма не вирішить проблему «фінансового голоду» українських виробників.

Детальніше...

 

24 ЖОВТНЯ ПІДПИСАНО ТРИСТОРОННЮ УГОДУ

24 жовтня 2019 року, роботодавці області підписали тристоронню угоду про співпрацю з владою та профспілками.
Підписання документу відбулося під час засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради.Угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин у Житомирській області на 2019-2021 роки підписали голова ОДА Віталій Бунечко, перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, голова Правління спільного представницького органу роботодавців області Сергій Бутенко, голова Федерації профспілок області Нелі Паламарчук.
Під час засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради обговорили питання про: стан охорони праці на виробництві; сприяння самозайнятості населення, у тому числі вразливих категорій населення.
Відзначили, що потужними інструментами зростання економічного потенціалу області та підвищення рівня життя населення є створення нових робочих місць з гідними умовами та оплатою праці, залучення ефективних інвесторів та розвиток малого підприємництва. У цьому напрямі на даний час соціальними партнерами, представниками влади та бізнесу Житомирщини формується Стратегія розвитку області на період до 2027 року.

 

30 РОКІВ КОФЕДЕРАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ ПОЛЬЩІ

Делегація українських роботодавців і промисловців на чолі із президентом УСПП Анатолієм Кінахом взяла участь в конференції «Роботодавці і підприємці Центральної і Східної Європи. Тридцять років досвіду і майбутнє». Захід проходив у Варшаві з нагоди 30-річного ювілею заснування національної конфедерації Роботодавці Польщі.

У своєму вітальному слові очільник УСПП підкреслив: Польща має одні з найвищих в Європі темпи росту економіки, і багато в чому – завдяки постійно діючому діалогу та співпраці влади і бізнесу.

«Це ще раз підкреслює важливість соціального діалогу і передбачення у всіх національних стратегіях умов для розвитку підприємництва, створення нових робочих місць», - зазначив Анатолій Кінах.

Детальніше...

 
 

В НОВОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ

7 жовтня 2019 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю у Житомирському міському центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу «Працю - країні, гідність - людині!».

Засідання відбулось за участі представників обласної ради,спільного представницького органу роботодавців області, обласної державної адміністрації, обласного центру зайнятості, управління Держпраці в області, відділення НСПП в області, членських організацій ФПО, наукових та громадських організацій, молодіжних та студентських організацій, засобів масової інформації.
Від організацій роботодавців Житомирської області участь у заході взяли голова правління спільного представницького органу роботодавців області Сергій Бутенко, виконавчий директор Обєднання організацій роботодавців Юрій Гамкрелідзе, головний лікар обласної лікарні Богдан Лесків, член правління Обєднання організацій роботодавців Геннадій Ломаков та інші.

Детальніше...

 
 

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ!

Урочистості з нагоди Дня підприємця Український союз промисловців і підприємців провів в Державній резиденції України. Окрім представників бізнесу, серед гостей – іноземні партнери, волонтерські організації тощо.

Анатолій Кінах зачитав привітання підприємцям від Президента України Володимира Зеленського. «Не можна не визначити, що промислово-підприємницька спільнота – це найповажніший прошарок нашого народу, він формує економічну потужність держави, сплачує податки в бюджети, створює робочі місця. Від цих людей в країні дуже багато залежить, вони творці майбутнього. Ми неодноразово вимагали перезавантаження системи державної влади, і це відбулося, що є шансом і необхідною передумовою подальшого сталого розвитку. Починаємо працювати із оновленим парламентом та вже призначеним урядом. Маємо хороші контакти із ними, відтак сподіваємося на плідну співпрацю щодо економічного розвитку, покращення бізнес-клімату, розширення та зміцнення громадянського суспільства», – наголосив президент УСПП.

Детальніше...

 
 

ЖРВ УСПП УВІЙШЛО ДО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

До нового складу громадської ради при Житомирській облдержадміністрації увійдуть 35 представників інститутів громадянського суспільства, серед яких Житомирське регіональне відділення УСПП.
Обрання складу ради відбулося 11 липня 2019 року шляхом рейтингового голосування за внесених інститутами громадянського суспільства кандидатів до складу громадської ради, які були особисто присутні на установчих зборах.
Підрахунок голосів проводився відкрито лічильною комісією, обраною на установчих зборах.

До складу громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації пройшли:

Детальніше...

 
 

Сторінка 2 з 45