ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

В НОВОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДБУЛОСЬ УРОЧИСТЕ ЗАСІДАННЯ

7 жовтня 2019 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня дій за гідну працю у Житомирському міському центрі зайнятості відбулось засідання круглого столу «Працю - країні, гідність - людині!».

Засідання відбулось за участі представників обласної ради,спільного представницького органу роботодавців області, обласної державної адміністрації, обласного центру зайнятості, управління Держпраці в області, відділення НСПП в області, членських організацій ФПО, наукових та громадських організацій, молодіжних та студентських організацій, засобів масової інформації.
Від організацій роботодавців Житомирської області участь у заході взяли голова правління спільного представницького органу роботодавців області Сергій Бутенко, виконавчий директор Обєднання організацій роботодавців Юрій Гамкрелідзе, головний лікар обласної лікарні Богдан Лесків, член правління Обєднання організацій роботодавців Геннадій Ломаков та інші.

Детальніше...

 

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ!

Урочистості з нагоди Дня підприємця Український союз промисловців і підприємців провів в Державній резиденції України. Окрім представників бізнесу, серед гостей – іноземні партнери, волонтерські організації тощо.

Анатолій Кінах зачитав привітання підприємцям від Президента України Володимира Зеленського. «Не можна не визначити, що промислово-підприємницька спільнота – це найповажніший прошарок нашого народу, він формує економічну потужність держави, сплачує податки в бюджети, створює робочі місця. Від цих людей в країні дуже багато залежить, вони творці майбутнього. Ми неодноразово вимагали перезавантаження системи державної влади, і це відбулося, що є шансом і необхідною передумовою подальшого сталого розвитку. Починаємо працювати із оновленим парламентом та вже призначеним урядом. Маємо хороші контакти із ними, відтак сподіваємося на плідну співпрацю щодо економічного розвитку, покращення бізнес-клімату, розширення та зміцнення громадянського суспільства», – наголосив президент УСПП.

Детальніше...

 

ЖРВ УСПП УВІЙШЛО ДО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

До нового складу громадської ради при Житомирській облдержадміністрації увійдуть 35 представників інститутів громадянського суспільства, серед яких Житомирське регіональне відділення УСПП.
Обрання складу ради відбулося 11 липня 2019 року шляхом рейтингового голосування за внесених інститутами громадянського суспільства кандидатів до складу громадської ради, які були особисто присутні на установчих зборах.
Підрахунок голосів проводився відкрито лічильною комісією, обраною на установчих зборах.

До складу громадської ради при Житомирській обласній державній адміністрації пройшли:

Детальніше...

 

ФОРУМ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ЗІБРАВ ТИСЯЧУ ПІДПРИЄМЦІВ

22 червня 2019 року у місті Києві відбувся Форум розвитку малого та середнього бізнесу, який зібрав близько тисячі представників підприємницької спільноти. Серед низх були і члени Житомирського регіонального відділення УСПП.

Спікери: Василь Хмельницький UFuture, Віталій Антонов (OKKO Group), Сергій Васьков (ЕСКА Капітал) та інші діючі бізнесмени. Головне, що говорили про майбутнє. Такі заходи надихають і мотивують до дій, і не лише в бізнесі.

Слід зазначити, що Український союз промисовців і підприємців  був інформаційним партнером вказаного Форуму.

Детальніше...

 
 

ПРАВЛІННЯ УСПП ТА АНТИКРИЗОВА РАДА ОБГОВОРИЛИ СТАН ЕКОНОМІКИ

20 червня 2019 року в Києві предстанивники ЖРВ УСПП та ЖОООР взяли учать у розширеному засіданні правління УСПП та Антикризової ради громадських організацій «Нереалізовані можливості для економічного зростання: що вимагає бізнес від влади».
Під час засідання ділова спільнота окреслила нагальні проблеми, такі як кредитний «голод» економіки, кризовий стан стратегічних галузеутворюючих підприємств України. Також висловили занепокоєння щодо набрання чинності закону № 2628 щодо введення нових механізмів контролю за обігом та обліком пального саме для кінцевих споживачів пального з 1 липня ц.р.
Детальніше про засідання на сайті УСПП:
«Суспільство, яке проголосувало проти старої неприйнятної системи влади заради її зміни, чекає від президентської команди рішучих та продуманих дій. Слід утриматись від прийняття популістських та неузгоджених з ринком рішень. Гостро необхідним є вирішення проблемних для економіки та підприємництва питань», – підкреслили присутні.

Детальніше...

 
 

ЖИТОМИРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ НСПП ЗІБРАЛО СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ

18 травня 2019 року за ініціативи відділення Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області за участю департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, Федерації профспілок області, об’єднань організацій роботодавців Житомирської області, працівників та трудових арбітрів і посередників Відділення, профспілкового активу Житомирщини відбувся круглий стіл «Соціальний діалог-запорука злагоди та миру в трудових колективах». Засідання проходило в приміщенні Федерації профспілок області. Під час заходу були обговорені питання взаємодії роботодавців, профспілок та владних структур в області.

Детальніше...

 
 

МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2 ОТРИМАЄ ІМ'Я ВІКТОРА ПАВЛУСЕНКА

Міський голова Сергій Сухомлин повідомив на своїй сторінці в Facebook повідомив, що планує винести питання про присвоєння міській лікарні №2 ім'я Віктора Павлусенко.
"Сьогодні отримав багато дзвінків від людей, що добре знали Віктора Павлусенка. Всі говорять одне: це людина, яка ніколи нікому не відмовила, завжди допомагала.
Він відійшов у вічність за своїми друзями – Володимиром Савченком та Володимиром Башеком. Я знав їх трьох по роботі, коли був міським депутатом у 2006 році.
Вони були прекрасними спеціалістами, гарними керівниками і постійно заряджали своєю позитивною енергію всіх навколо. Це чергова велика втрата для міста і для медичного закладу, в якому понад 20 років пропрацював Віктор Павлусенко. На найближчій сесії буду виносити питання про присвоєння Лікарні №2 його імені,", - написав Сергій Сухомлин.
Житомирське регіональне відділення УСПП та Житомирське обласне об'єднання організації роботодавців підтримує таку ініціативу міського голови.

 
 

Сторінка 2 з 44

Наші партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня101
mod_vvisit_counterВчера68
mod_vvisit_counterНа этой неделе252
mod_vvisit_counterна прошлой неделе389
mod_vvisit_counterВ этом месяце1235
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце1945
mod_vvisit_counterВсего247724

Online (20 мин назад): 3
Ваш IP: 3.234.254.115
,
Now is: 2020-10-22 20:35