ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ТЕРИТОРІАЛЬНА ТРИСТОРОННЯ РАДА РОЗГЛЯНУЛА ПИТАННЯ РЕФОРМУВАННЯ МЕДИЦИНИ

7 червня 2018 року на засіданні територіальної тристоронньої соціально-економічної ради соціальні партнери розглядали питання "Про шляхи впровадження реформи у закладах охорони здоров'я області".
Роботодавці лікувально-профілактичних закладів звернули увагу на необхідність прискорення прийняття нормативно-правових актів, передбачених Методикою розрахунку вартості послуги з медичного обслуговування з урахуванням збільшення частки (відсотку) заробітної плати медичних працівників. Прийнято спільне рішення про звернення до
Міністерства охорони здоров'я України з цього питання.
Крім того, обговорювалась можливості тристоронньої ради звернутись до Кабінету Міністрів України з метою внесення змін у додаток 2 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298 "Про оплату праці працівників на основі ЄТС розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери" щодо збільшення тарифних розрядів для працівників сфери охорони здоров'я, встановлення їм надбавки за престижність праці, відновлення міжпосадових, міжкваліфікаційних та міжгалузевих співвідношень в оплаті праці, диференціації в оплаті праці кваліфікованого персоналу галузі охорони здоров'я.

 

В СОФІЇ ВІДБУЛИСЬ ЗАСІДАННЯ МКСОР ТА СЕЕР

Міжнародна координаційна рада організацій роботодавців (МКСОР) 1 червня 2018 року провела чергове засідання в Софії, одним з учасників якого був голова ЖРВ УСПП. Під час засідання обговорили проблеми малого та середнього бізнесу, трудових відносин, цифрової економіки, онайомились з кваліфікаційними рамками країн світу.

У цей же день в Софії відбувся тематичний семінар «Державні послуги як рушійні сили сталого розвитку і росту в Європі», за участю Європейського центру роботодавців і підприємств (CEEP), Ассоциации индустриального капитала в Болгарии, Міжнародної координаційної ради організацій роботодавців та інших інституцій ЄС. 

Пройшли панельні дискусії з питань: Громадські (комунальні) послуги та Європейська політика зближення (European Cohesion Policy), громадські (комунальні) послуги та екологічний перехід і інші.

Детальніше...

 

ПІДПРИЄМЦІ ПОВИННІ ДБАТИ ПРО ЗАХИСТ СВОЄЇ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

Вже майже рік, з 1 вересня 2017 року, як вступила в повну силу Угода про Асоціацію між Україною та ЄС, в якій глава 9 присвячена захисту інтелектуальної власності. З укладанням Угоди для українських виробників відкрились нові можливості для виходу на європейський ринок. Разом з тим, Угода накладає і певні зобов'язання, серед них беззаперечне дотримання вимог щодо захисту інтелектуальної власності.

Школа дієвих практик, яка провадить просвітницьку діяльність в Україні, організувала серію семінарів в Україні та закордоном, на яких учасники вивчали розділ 9 Угоди.

Детальніше...

 

РОБОТОДАВЦІ СЛУХАЛИ СТАН ДЕТЕНІЗАЦІЇ РИНКУ ПРАЦІ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Працю 1,5 тисячі працівників легалізували на Житомирщині у першому кварталі 2018 року. У минулому році легалізовано роботу близько 5 тисяч громадян.
Про це повідомила заступник директора департаменту – начальник управління праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Бойм під час засідання обласної робочої групи з питань збільшення надходжень до місцевих бюджетів та обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулося сьогодні, 21 травня, у Житомирі.
Робоча група обговорювала питання детінізації доходів, легалізації праці та підвищення заробітної плати.
Заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, відкриваючи засідання, зазначив: «Всі Ви знаєте, наскільки важливим є питання легалізації праці. Для його врегулювання необхідно забезпечити певний баланс зусиль: з одного боку, кожен житель області має отримувати достойну заробітну плату та відповідну допомогу, з іншого – підтримки з боку держави потребує й бізнес».
Ярослав Лагута підкреслив активну участь профспілкових організацій області у вирішенні питання легалізації праці та їх плідну співпрацю з роботодавцями.

Детальніше...

 
 

В ЖИТОМИРІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

28 квітня в Україні відмічається Всесвітній день охорони праці. Напередодні, 24 квітня, Федерація профспілок Житомирської області провела естафету поколінь з нагоди Дня охорони праці та 100-річчя з дня утворення технічної інспекції праці профспілок.
Серед запрошених: керівники облдержадміністрації, облради, об'єднань роботодавців, профспілок, обласних управлінь Держпраці та Фонду соціального страхування.

Під час урочистого засідання вручено подяки голові Спільного представницького органу сторони роботодавців Леськіву Б.Б., представникам роботодавців міста Житомира.

Від імені молоді Житомирщини слово взяли голова Молодіжної ради ФПО Вікторія Меєр та голова профкому студентів Житомирського Національного агроекологічного університету Олександр Лопатюк, які говорили про проблемні питання молодіжної зайнятості та обізнаності молоді у питаннях охорони праці.

Детальніше...

 
 

ТЕРИТОРІАЛЬНА ТРИСТОРОННЯ РАДА ПРОАНАЛІЗУВАЛА ВИКОНАННЯ УГОДИ

30 березня 2018 року в малій залі облдержадміністрації відбулось засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, до складу якої входить 4 представники нашого Об'єднання.

Три сторони соціального діалогу - влада, роботодавці та профспілки області підсумували виконання у 2017 році положень територіальної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в області.

В угоді передбачено 159 зобов’язань сторін у сферах соціально-економічних та виробничих відносин, забезпечення продуктивної зайнятості та соціального захисту населення від безробіття, оплати та охорони праці, соціального захисту тощо. З них 47 – спільні, 53 – взяла на себе обласна державна адміністрація та її структурні підрозділи, 37 – профспілки та 22 – роботодавці.

Детальніше...

 
 

ЗБЕРЕЖЕННЯ ТРУДОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ - ПЕРШЕ ПИТАННЯ ПОРЯДКУ ДЕННОГО ТРИСТОРОННЬОЇ РАДИ

alt5 квітня 2018 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулося чергове засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради.
Під час засідання учасниками розглянуто наступні питання:
1.      Про збереження та розвиток трудового потенціалу України.
2.      Про Пріоритетні напрями діяльності Національної соціально-економічної ради на 2018-2020 роки.
За результатами засідання  досягнуто домовленостей у місячний термін доопрацювати профільному Комітетуз питань трудових відносин та ринку праці Національної ради проект рішення «Про збереження та розвиток трудового потенціалу України».

Детальніше...

 
 

Сторінка 10 з 44

Наші партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня90
mod_vvisit_counterВчера68
mod_vvisit_counterНа этой неделе241
mod_vvisit_counterна прошлой неделе389
mod_vvisit_counterВ этом месяце1224
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце1945
mod_vvisit_counterВсего247713

Online (20 мин назад): 1
Ваш IP: 35.168.62.171
,
Now is: 2020-10-22 18:14