ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ДЛЯ ПАТЕНТНИХ ТРОЛІВ ПОКИ НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЬ

altУрядовий портал повідомляє, що 4 вересня Верховна Рада України в другому читанні ухвалила законопроект Мінекономрозвитку № 4571 щодо правової охорони прав авторів, виконавців, виробників фонограм і відеограм, комп'ютерних програм, баз даних при розповсюдженні та виконанні їх творів. Ухвалений законопроект входить до списку із 7 законопроектів, покликаних імплементувати реформу сфери захисту інтелектуальної власності».

Законопроект має на меті удосконалення процесу маркування контрольними марками примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних. Завдяки підвищенню прозорості процесу маркування правовласники зможуть ефективно контролювати процес видачі марок і вчасно протидіяти шахрайству і незаконному використанню цих захисних елементів.

Разом з тим, не згадується те, що ВРУ відхилила законопроект про вдосконалення охорони прав на торговельні марки та промислові зразки, який повинен був наблизити законодавство до права Європейського Союзу. Попри те, що заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Тітарчук наголошував, що пропоновані новації є одним із механізмів у боротьбі з «патентним тролінгом»: «Для боротьби з цим негативним явищем, а також з метою його запобігання законопроектом пропонується додатковий адміністративний спосіб анулювання реєстрацій, так званий механізм "post-grant opposition" визнання недійсними свідоцтва на промислові зразки в Апеляційній палаті Мінекономрозвитку. Такий спосіб анулювання застосовується в багатьох відомствах країн ЄС, а також у відомстві з інтелектуальної власності Євросоюзу».

 

Широко розголосу набув випадок патентного тролінгу, з яким стикнулись у 2016 році підприємства каменеобробки з Житомирщини.  

Детальніше...

 

НА ПРОФЕСІЙНОМУ СВЯТІ ПІДПРИЄМЦІ ЗГАДУВАЛИ НЕ ЛИШЕ УСПІХІ

На запрошення президента УСПП 31 серпня 2018 року представники Житомирського регіонального відділення УСПП взяли участь в урочистому засіданні присвяченому Дню підприємця в місті Києві.
Вітальні адреси бізнес-громаді надіслали Президент України, Прем’єр-міністр України, голова парламенту, низка найбільших державних організацій, національних та міжнародних організацій-партнерів УСПП. Підприємців привітали голова парламентського комітету з промислової політики Віктор Галасюк, президент ТПП Геннадій Чижиков, нардеп Леонід Козаченко, волонтерські організації – голова ГО «Жіноча варта» Олена Білецька та багато ін.
Учасники урочистого засідання обговорили пріоритети роботи провідної промислово-підприємницької організації України та її партнерів на початок ділового сезону, уже досягнуті в діалозі з урядом цілі та їх подальший розвиток тощо.
Було відзначено, що за останній рік бізнес-спільноті вдалося досягти чимало.

Детальніше...

 

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН - ПРІОРИТЕТ В РОБОТІ ДЕРЖПРАЦІ

alt2 серпня 2018 року Управління Держпраці в Житомирській області провело колегію, на порядок денний якої винесено питання погашення заборгованості з виплати заробітної плати суб'єктами господарювання області, легалізації та детінізації трудових відносин. Зокрема останні питання зараз є пріоритетними напрямками в роботі як житомирського управління, так і всієї Державної служби з питань праці.

Варто відзначити, що на засідання колегії запрошено посадових осіб суб'єктів господарювання, які допустили заборгованості із виплати заробітної плати. Проте, лише один керівник підприємства взяв участь у засіданні та пояснив причини виникнення заборгованості - це наявність старого боргу, який поки не вдається погасити із-за низького рівня прибутку.

Детальніше...

 

АНТИКРИЗОВА РАДА ШУКАЄ ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ КРИЗИ

Чергове засідання Антикризової ради громадських організацій України та Правління Українського союзу промисловців і підприємців відбулось 20 липня 2018 року в Києві. У засіданні брали участь члени Антикризової ради громадських організацій України, члени Правління, керівники РВ УСПП, у тому числі керівництво Житомирського регіонального відділення УСПП, представники громадських організацій, бізнесу, наукових інституцій, експерти і представники ЗМІ.
Присутні проаналізували тенденції у розвитку соціально-економічної ситуації в Україні, стан виконання Кабінетом Міністрів попередніх рішень Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП щодо відновлення повноцінного функціонування окремих секторів промисловості та підготовки відповідних галузевих програм розвитку, а також проблеми захисту прав підприємців, визначення пріоритетів у контексті підготовки бюджету на наступний рік, забезпечення діяльності інфраструктури підтримки вітчизняного експорту.

З відеозаписом засідання можна ознайомитись на каналі УСПП в YouTube.

 
 

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

Житомирська обласна державна адміністрація оголосила конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7(зі змінами, затвердженими рішенням обласної ради від 31.05.2018 №1022). Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Претенденти на отримання відшкодування частини відсоткової ставки за кредитами повинні відповідати наступним вимогам:

Детальніше...

 
 

НАЦІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ ПІД ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОМ ГРОМАДСЬКОСТІ

26 червня в Міністерстві регіонального розвитку відбувся круглий стіл за підсумками проекту "Громадський супровід реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні".
Коаліцією з громадських організацій, до якої входить і Житомирське регіональне відділення УСПП, підготовлено проект Типового положення про координаційну раду та ряд пропозицій щодо удосконалення співпраці влади та громадськості.

Силами регіональної коаліції з жовтня минулого року здійснювався аналіз реалізації в Житомирській області згаданої вище Національної стратегії, зокрема, проведено опитування стейкхолдерів, аналіз нормативної бази, сайтів органів влади та місцевого самоврядування, підготовлено низку пропозицій щодо підвищення ефективності співпраці громадськості та влади.
За результатами моніторингу, який здійснювали регіональні експерти, готується підсумковий звіт з рекомендаціями для Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента.

Детальніше...

 
 

НАЦІОНАЛЬНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ ПРИСВЯЧЕНО РЕФОРМУВАННЮ ЗАКОНІВ ПРО ОПЛАТУ ПРАЦІ

altЗаступник голови ООРУ Юрій Воробйов  22 червня 2018 року взяв участь у національному круглому столі в рамках Національної тристоронньої соціально-економічної ради щодо обговорення питання реформування законодавства у сфері оплати праці. Серед учасників заходу: представники органів виконавчої влади, об’єднань організацій роботодавців та профспілок, секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради,  представник Уповноваженого з питань дотримання соціально-економічних і гуманітарних прав, науковці та незалежні експерти.

Сторони висловили свої позиції щодо проблем реформування законодавства у сфері оплати праці в контексті євроінтеграціних перетворень України. 

Профспілкова сторона презентувала аналітичний документ "Як Україні досягти підвищення рівня реальних трудових доходів працюючих громадян?",  

Детальніше...

 
 

Сторінка 9 з 44

Наші партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня91
mod_vvisit_counterВчера68
mod_vvisit_counterНа этой неделе242
mod_vvisit_counterна прошлой неделе389
mod_vvisit_counterВ этом месяце1225
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце1945
mod_vvisit_counterВсего247714

Online (20 мин назад): 1
Ваш IP: 35.168.62.171
,
Now is: 2020-10-22 18:37