ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

АНАТОЛІЙ КІНАХ - ГІСТЬ СТУДІЇ UKRLIFE.TV.

Президент Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах - гість студії UKRLIFE.TV.

Він розповів про сучасний стан економіки України, про структуру її експорту і про іноземні інвестиції, про рівень зношеності і про темпи модернізації основного фонду; пояснив зв'язок між трудовою міграцією, депопуляцією населення і сировинним характером економіки України; оцінив проект бюджету України на 2019 рік і загрози неконтрольованого дефолту.
Лінк на відео нижче.

Детальніше...

 

ДОЛУЧАЙТЕСЬ ДО ДОСЛІДЖЕННЯ СТАНУ КОНКУРЕНЦІЇ В УКРАЇНІ!

Просимо взяти участь у дослідженні стану конкуренції в Україні, який проводить Центр комплексних досліджень з питань антимонопольної політики.
Анкети розміщена за посиланням: https://goo.gl/forms/pFSpR1aepDGbHmOo2 . Отримані відповіді є конфіденційними і будуть використані в узагальненому вигляді.
Центр досліджень при Антимонопольному комітеті проводить опитування щодо стану конкурентного середовища та наслідків конкурентної політики держави. Просимо вас висловити свої оцінки та судження з цього приводу. Ваша компетентна думка дозволить краще зрозуміти ситуацію, що склалася в економіці України та виробити практичні рекомендації щодо удосконалення державної політики.

Заздалегідь вдячні за розповсюдження серед підприємницької спільноти та інших зацікавлених осіб інформації про дослідження стану конкуренції.

 

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ! З ЖОВТНЯ ПОСИЛЮЮТЬСЯ ЗАХОДИ ЩОДО БОРОТЬБИ З НЕОФОРМЛЕНОЮ ПРАЦЕЮ

altСайт Кабінету Міністрів України розмістив об'яву по затвердження Урядом заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці, а саме видав Розпорядження КМУ «Про заходи», спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» від від 05 вересня 2018 р. № 649-р.

Розпорядженням передбачається проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Реалізація норм розпорядження надасть можливість зменшити застосування незадекларованої праці та вдосконалить контроль за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Детальніше...

 

ЄВРОПЕЙСЬКІ ІНСТИТУЦІЇ ЗАЦІКАВЛЕНІ В ОБІЗНАННОСТІ УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ

Тепер члени нашої організації можуть отримати "первинну допомогу" по темах "Торгівля та сталий розвиток" та "Інтелектуальна власність".
Житомирське регіональне відділення УСПП має експерта в цих темах завдяки семінарам Школи дієвих практик ЄС (Civic School for Sound EU Practice - CiSEP), яка є модульною навчальною програмою для активних громадян і агентів змін в Україні. На її базі створюється мережа спеціалістів у сфері Угоди про Асоціацію України з ЄС та Поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі, яка має на меті посилити процес європейської інтеграції України.
Як відомо, вже рік, з 1 вересня 2017 року, як вступила в повну силу Угода про Асоціацію між Україною та ЄС, де переважна більшість розділів стосується саме питань торгівлі. З укладанням Угоди для українських виробників відкрились нові можливості для виходу на європейський ринок. Разом з тим, Угода накладає і певні зобов'язання, серед них беззаперечне дотримання вимог щодо забезпечення трудових та екологічних норм, захисту інтелектуальної власності.

Детальніше...

 
 

ПРЕДСТАВНИЦТВО ЄС РОЗПОВІЛО ЯК ЗНАЙТИ БІЗНЕС-ПАРТНЕРА В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ СОЮЗІ

У вересні у Житомирі відбувались інформаційні заходи від Представництва ЄС. Зокрема для представників місцевого бізнесу організовано семінар «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?».
Серед головних спікерів заходу: Вадим Загарій, старший експерт реформи дерегуляції та розвитку підприємництва, Команда підтримки реформ, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України; Микола Чайка, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine; Артем Сачук, директор Житомирської Агенції регіонального розвитку; Нільс Гроліч, співзасновник компанії "Євроголд Індестріз ЛТД"; Михайло Лесняк, засновник компанії “OUTVED”; Аркадій Лесняк, партнер компанії “OUTVED”.
Основні теми, які обговорено в колі житомирських підприємців це (нижче приводимо посилання на програми ЄС для України, якими можуть скористатись вітчизняні бізнесмени (нижче приводимо посилання на програми ЄС для України, якими можуть скористатись вітчизняні підприємці):

Детальніше...

 
 

ЗАХИСТ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ У СФЕРІ ФІНАНСОВИХ ПОЛУГ МОЖЕ ОТРИМАТИ НОВЕ ДИХАННЯ

Представників житомирських ЗМІ та громадських організацій, серед яких Житомирське регіональне відідлення УСПП, запрошено на презентацію законопроекту № 8055, яий передбачає створення установи фінансового омбудсмена.

Законопроект № 8055 має забезпечити новий рівень захисту прав споживачів фінансових послуг та надасть їм новий, неупереджений механізм швидкого вирішення спорів з фінансовими установами. Про це йшлося під час прес-конференції, яка відбулася 7 вересня у Вінницькому прес-клубі в рамках Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору».

До речі коментар від ЖРВ УСПП можна подивитись на сторінці у Фейсбук радіоканалу "Житомирська хвиля"

Детальніше...

 
 

УВАГА! ДО ЖИТОМИРА ЇДЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО ЄС

6 вересня о 14:00 в Житомирі Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує представників бізнесу, експертів з питань торгівлі та усіх зацікавлених узяти участь у семінарі про можливості для українських підприємців знайти бізнес-партнерів у Європі та підвищити свою конкурентоспроможність на ринку ЄС.

Що? Семінар «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?» 
Коли? 6 вересня (четвер), 14:00 – 17:00
Де? м. Житомир, Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування, (вул. Михайлівська, 8/1), 2-й пов.

Основними темами семінару будуть:

Переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ) для українських підприємців

Можливості COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises), європейської програми підтримки малого та середнього підприємництва, для розвитку бізнесу в Україні
Презентація можливостей Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) як інструменту пошуку партнерів та інвесторів за кордоном
Залучення іноземних інвестицій у малий і середній бізнес України та можливості експорту на ринки ЄС для українських підприємців
Аналіз компанії перед виходом на ринки ЄС щодо її експортної спроможності
Практичні поради з виходу на європейський ринок та знаходження бізнес-партнерів від місцевих підприємців, що вже успішно працюють на ринку ЄС та інші.

Детальніше...

 
 

Сторінка 8 з 44

Наші партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня107
mod_vvisit_counterВчера68
mod_vvisit_counterНа этой неделе258
mod_vvisit_counterна прошлой неделе389
mod_vvisit_counterВ этом месяце1241
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце1945
mod_vvisit_counterВсего247730

Online (20 мин назад): 2
Ваш IP: 3.234.254.115
,
Now is: 2020-10-22 21:37