ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ПРАВЛІННЯ УСПП ЗВЕРТАЄ УВАГУ НА ЗАГРОЗУ ДЕІНДУСТРІАЛІЗАЦІЇ КРАЇНИ

1 березня 2019 року голова ЖРВ УСПП взяв участь у розширеному засіданні Правління УСПП.
Представники десятків ділових асоціацій – від хімпрому до ІТ-галузі, роботодавці, представники експертної спільноти тощо, об’єднані в Антикризову раду громадських організацій, а також УСПП, надали свої рекомендації уряду і парламенту для спільної роботи в поточному році. Бізнес вимагає низки рішень, у тому числі, що стосується середньострокового бюджетного планування в Україні, доступності кредитів для бізнесу за економічно вигідними ставками (наразі ставка НБУ 18%), імпортозаміщення. Розроблену діловим середовищем нову редакцію «Платформи економічного патріотизму», а також комплексні пропозиції по модернізації і розвитку промисловості – «Нова індустріалізація – реальний шанс для України» – передадуть не лише урядовцям, але й політичним партіям, кандидатам у президенти. Про це йшлося на спільному засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП.

Детальніше...

 

СПО СТОРОНИ РОБОТОДАВЦІВ ЗАТВЕРДИВ ПЛАН РОБОТИ ТА ПЕРЕОБРАВ КЕРІВНИЦТВО

altСайт Об'єднання організацій роботодавців України інформує про проведене 8 лютого 2019 року засідання Спільного представницького органу сторони роботодавців на нацональному рівніГоловою Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні на наступні два роки знов обрано голову Федерації роботодавців України Дмитра Олійника, а першим заступником голови СПО -  голову ООРУ Анатолія Кінаха. Ухвалено пріоритети діяльності на 2019 рік та на середньострокову перспективу. На їх основі затверджено  План роботи на 2019 рік.

Учасники  засідання  підкреслювали, що для суб’єктів економічної діяльності кричущою залишається проблема доступу до фінансових ресурсів. Доручення глави уряду ще два роки тому розглянути разом з НБУ та діловими громадськими організаціями доступ економіки до ресурсів закінчилися нічим.

Детальніше...

 

ЖІНОЧИЙ КАР'ЄРНИЙ КЛУБ ЗУСТРІВСЯ З МІСЦЕВОЮ ПОДАТКОВОЮ

У п'ятницю, 8 лютого 2019 року, в рамках засідання Жіночого кар'єрного клубу відбувся круглий стіл за участю представників малого бізнесу, асоціацій підприємців та громадських організацій з працівниками Головного управління ДФС в Житомирській області. На обговорення виносились питання оподаткування фізичних осіб-підприємців, оподаткування громадських організацій, терміни надання звітів, санкції при порушенні вимог Податкового кодексу, а також ефективність комунікацій між платниками податків та податковою службою.

Користуючись можливістю нагадуємо, що 11 лютого 2019 року - останні день надання звітності.

Довідково: жіночий кар'єрний клуб, який проводить свої засідання в інформаційно-ресурсному центрі «Вікно в Америку» в Житомирі, працює з 30 грудня 2019 року. На першій зустрічі Жіночого кар'єрного клубу учасницям запропоновано приєднатись до програми професійного розвитку та менторства для жінок за методом peer-to-peer. Десять учасниць та фасилітаторка читатимуть, обговорюватимуть та застосовуватимуть професійні вказівки, описані у книзі «Мене не спинити»: шість звичок жінок у країнах, що розвиваються», щоб пришвидшити свій професійний успіх та підтримувати одна одну на шляху до кар'єрного зростання.

 

ПРЕДСТАВНИЦТВО ЄС ЗНОВУ В ЖИТОМИРІ

7 лютого Житомир відвідав Посол Європейського Союзу в Україні Хюґо Мінґареллі. Зокрема він зустрівся з керівництвом області, виступив на під час сесії обласної ради, а також взяв участь у відкритті інформаційного центру Європейського Союзу на базі Житомирського національного агроекологічного університету.
В рамках візиту Хюґо Мінґареллі для житомирських підприємців було організовано захід від Представництва ЄС в Україні «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу».
Керівник сектору популяризації підприємництва та програм підтримки Офісу розвитку малого та середнього підприємництва розповідала підприємцям, експертам в сфері торгівлі та консалтингу, представникам бізнес-асоціацій та бізнес-клубів про основи успішного представлення продукції на торговельних виставках і форумах та про кроки до успіху торговельних місій українських підприємців.
Також під час семінару було представлено можливості для участі українських бізнесменів у торговельних виставках ЄС, способи просування компаній на торговельних місіях та програми від Євросоюзу для підприємців України.
Приємно зазначити, що заходи, організовані Представництвом ЄС, стають регулярними і наші колеги, житомирські підприємці та роботодавці, мають можливість в своєму місті відвідати зустрічі і тренінги такого рівня.

Детальніше...

 
 

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ГРОМАДСЬКИХ ІНІЦІАТИВ - 2019

Житомирське регіональне відділення УСПП є членом Координаційної ради з розвитку громадянського суспільства при Житомирській обласній державній адміністрації.
1 лютого відбулось перше у 2019 році засідання Координаційної ради, під час якого присутні проаналізували свою діяльність за минулий рік та заслухали представників трьох громадсьих організацій, що реалізували проекти в рамках гранту від Житомирської ОДА.
Але головне, на що очікували інститути громадянського суспільства - це оголошення конкурсу проектів та громадських ініціатив. Цього року загальна сума фінансової підтримки становить 1,5 млн грн.
Координаційна рада затвердила умови конкурсу та текст оголошення, яке ми приводимо без змін.

До 4 березня ІГС можуть подавати заявки на участь у конкурсі проектів для отримання гранту від ОДА.

Детальніше...

 
 

НЕЗАБАРОМ! ЄВРОПЕЙСЬКІ МІНІМАЛЬНІ ВИМОГИ ДЛЯ РОБОЧОЇ ЗОНИ

Міністерство соціальної політики України підготувало проект наказу «Про затвердження Мінімальних вимог щодо безпеки та охорони здоров`я працівників у робочих зонах», розроблений з метою імплементації положень Директиви Ради 89/654/ЄЕС від 30 листопада 1989 року про мінімальні вимоги стосовно безпеки та охорони здоров’я на робочому місці (перша окрема Директива у значенні частини 1 статті 16 Директиви 89/391/ЄЕС) в національне законодавство про охорону праці.
Проект нормативного акта розташовано на сайті Держпраці України
Просимо звернути увагу на цей документ, який найближчим часом має бути прийнято до виконання. 
У разі наявності зауважень, пропозицій до проекту акту просимо повідомити виконавчу дирекцію ЖРВ УСПП.

Детальніше...

 
 

МІСЬКА РАДА СТВОРИЛА РОБОЧУ ГРУПУ ДЛЯ ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ТРУДОВИХ ВІДНОСИН

Сайт Житомирської міської ради повідомляє, що рішенням виконавчого комітету створено робочу групу зі сприяння легалізації «тіньової» заробітної плати та «тіньової» зайнятості населення. До робочої групи включено представників: виконавчих органів Житомирської міської ради; муніципальної інспекції; ГУ ДФС у Житомирській області; Житомирського міського центру зайнятості; Пенсійного фонду України в Житомирській області; Житомирського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Житомирській області;  Федерації професійних спілок Житомирської області.

З 01.02.2019 відділ з питань додержання законодавства про працю виведено в окремий виконавчий орган Житомирської міської ради та наділено функцією проведення перевірок та накладення штрафів.

Перевірки можуть проводитись не лише в організаціях, що перебувають у комунальній власності, а на підприємствах різних форм власності та у підприємців, які використовують працю найманих працівників.

Детальніше...

 
 

Сторінка 5 з 44

Наші партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня103
mod_vvisit_counterВчера68
mod_vvisit_counterНа этой неделе254
mod_vvisit_counterна прошлой неделе389
mod_vvisit_counterВ этом месяце1237
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце1945
mod_vvisit_counterВсего247726

Online (20 мин назад): 2
Ваш IP: 3.234.254.115
,
Now is: 2020-10-22 21:02