ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ЗАХИСТ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ - ОДИН З МАРКЕРІВ ВИКОНАННЯ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ

На передодні Дня Європи, 16 травня 2019 року,  Житомирське регіональне відділення УСПП та ГО "Скриня корисних справ" організували для студентів Житомирського національного агроекологічного університету проведення тренінгу на тему "Захист прав інтелектуальної власності. Вплив Угоди про асоціацію між Україною та ЄС".

Випускниця Civic School for Sound EU Practic Тетяна Чеховець розповіла молоді про основні положення Угоди про асоціацію, більш детально зупинившись на главі 9 "Інтелектуальна власність".

Під час тренінгу розглянуто розділи про авторське право та суміжні права, окремий блок присвячено діяльності організацій колективного управління, проблемам порушення авторських і суміжних прав у мережі Інтернет.

Детальніше...

 

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ГУ ДФС ОБГОВОРИЛА РЕФОРМУВАННЯ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ

17 травня 2019 року Громадська рада при ГУ ДФС у Житомирській області провела своэ засідання.
На засідання ради винесли обговорення питань щодо продовження повноважень діяльності діючої Громадської ради у зв’язку із організаційними змінами з реформування органів фіскальної служби, внесених змін до Постанови КМУ від 03.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», планування роботи Громадської ради на 2019 рік.
Всіма присутніми членами Громадської ради підтримана пропозиція щодо продовження повноважень та взаємодії громадськості із ГУ ДФС у Житомирській області на термін до 1 року або до завершення реформування органів фіскальної служби.
Члени Громадської ради обговорили бачення та основні аспекти з планування роботи на поточний рік.

Детальніше...

 

ДУАЛЬНА ОСВІТА ТА ПІДСУМКИ РОБОТИ - ПИТАННЯ ТРИСТОРОННЬОЇ РАДИ

13 травня 2019 року відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, в якому взяли участь Бутенко Сергій Григорович -голова правління Спільного представницького органу роботодавців Житомирської області, Лагута Ярослав Миколайович-заступник голови облдержадміністрації, Паламарчук Неля Анатоліївна -голова Федерації профспілок області,члени територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, керівники обласних організацій та установ інші запрошені.
Присутні розглянули важливи питання, а саме:
-про виконання заходів діючої територіальної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в області, за 2018 рік;
-про впровадження елементів дуальної форми здобуття освіти у закладах вищої та професійної (професійно-технічної) освіти області. 

Детальніше...

 

ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Гасло Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці 2019 року «Безпечне та здорове майбутнє праці»

Щороку 28 квітня, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, у нашій країні відзначають День охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Детальніше...

 
 

ВІДБУВСЯ З'ЇЗД ФЕДЕРАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ

11 квітня 2019 року відбувся XI З'їзд Федерації роботодавців України.

Сайт ФРУ повідомляє, що "під час з'їзду український бізнес висунув консолідовані вимоги до українського політикуму та влади.  Роботодавці з усіх регіонів України, представники галузей промисловості та експерти обговорили шляхи реалізації Маніфесту роботодавців України – програми прискореного економічного розвитку, написаної самими роботодавцями-практиками. Це лідери промислового виробництва, за кожним із яких – компанії, що у сукупності генерують 70% ВВП України та дають роботу 5 мільйонам українців. Виконання цього документу вкрай важливе для усієї країни, яка зараз постала перед серйозними економічними та соціальними викликами".

Більше інфрмації на сайті ФРУ.

 
 

ОРГКОМІТЕТ ГОТУЄТЬСЯ ДО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

15 квітня 2019 року в Управлінні Держпраці відбулось засідання оргкомітету з підготовки та проведення у 2019 році Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

До складу оргкомітету увійшли представники Управління Держпраці, обласної державної адміністрації, Федерації профспілок, обласного управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, обласного об’єднання організацій роботодавців та регіонального відділення Українського союзу промисловців та підприємців.

Члени оргкомітету обговорили відповідний план заходів, визначились з датами проведення запланованих заходів, розглянули внесені пропозиції, розділили обов’язки та обсяги робіт щодо їхньої підготовки.

Нагадаємо, 28 квітня у нашій країні відзначають День охорони праці.

Детальніше...

 
 

МІЖНАРОДНИЙ ТРЕЙД КЛУБ ПРИБУВ ДО ЖИТОМИРУ

12 квітня 2019 року до Житомиру прибула делегація Міжнародного трейд-клубу в Україні під керівництвом віце-президента Соні Крайчової та відповідального секретаря Олександра Ванідовського. З метою становлення ділових контактів з житомирським бізнесом до міста приїхали представники Посольств Словаччини, Аргентини, Королівства Бельгії, В'єтнаму, Королівства Іспанії, Китаю, Малазії, Німеччини, Угорщини, Чехії тощо.
Під час заходу житомирські підприємці та міська влада розповіи про місцеві інвестиційні проекти, серед них широкий спектр ІТ-послуг, а також проекти відновлювальної енергетики.
Житомирське регіональне відділення УСПП презентувало почесним гостям продукцію своїх членів.
Після зустрічей в форматі B2B гості відвідали ЗАТ "Житомирські ласощі" та ТОВ "Ферпласт".

Детальніше...

 
 

Сторінка 4 з 45