ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ДУАЛЬНА ОСВІТА ТА ПІДСУМКИ РОБОТИ - ПИТАННЯ ТРИСТОРОННЬОЇ РАДИ

13 травня 2019 року відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, в якому взяли участь Бутенко Сергій Григорович -голова правління Спільного представницького органу роботодавців Житомирської області, Лагута Ярослав Миколайович-заступник голови облдержадміністрації, Паламарчук Неля Анатоліївна -голова Федерації профспілок області,члени територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, керівники обласних організацій та установ інші запрошені.
Присутні розглянули важливи питання, а саме:
-про виконання заходів діючої територіальної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в області, за 2018 рік;
-про впровадження елементів дуальної форми здобуття освіти у закладах вищої та професійної (професійно-технічної) освіти області. 

Детальніше...

 

ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Гасло Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці 2019 року «Безпечне та здорове майбутнє праці»

Щороку 28 квітня, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, у нашій країні відзначають День охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Детальніше...

 

ВІДБУВСЯ З'ЇЗД ФЕДЕРАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ

11 квітня 2019 року відбувся XI З'їзд Федерації роботодавців України.

Сайт ФРУ повідомляє, що "під час з'їзду український бізнес висунув консолідовані вимоги до українського політикуму та влади.  Роботодавці з усіх регіонів України, представники галузей промисловості та експерти обговорили шляхи реалізації Маніфесту роботодавців України – програми прискореного економічного розвитку, написаної самими роботодавцями-практиками. Це лідери промислового виробництва, за кожним із яких – компанії, що у сукупності генерують 70% ВВП України та дають роботу 5 мільйонам українців. Виконання цього документу вкрай важливе для усієї країни, яка зараз постала перед серйозними економічними та соціальними викликами".

Більше інфрмації на сайті ФРУ.

 

ОРГКОМІТЕТ ГОТУЄТЬСЯ ДО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

15 квітня 2019 року в Управлінні Держпраці відбулось засідання оргкомітету з підготовки та проведення у 2019 році Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

До складу оргкомітету увійшли представники Управління Держпраці, обласної державної адміністрації, Федерації профспілок, обласного управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, обласного об’єднання організацій роботодавців та регіонального відділення Українського союзу промисловців та підприємців.

Члени оргкомітету обговорили відповідний план заходів, визначились з датами проведення запланованих заходів, розглянули внесені пропозиції, розділили обов’язки та обсяги робіт щодо їхньої підготовки.

Нагадаємо, 28 квітня у нашій країні відзначають День охорони праці.

Детальніше...

 
 

МІЖНАРОДНИЙ ТРЕЙД КЛУБ ПРИБУВ ДО ЖИТОМИРУ

12 квітня 2019 року до Житомиру прибула делегація Міжнародного трейд-клубу в Україні під керівництвом віце-президента Соні Крайчової та відповідального секретаря Олександра Ванідовського. З метою становлення ділових контактів з житомирським бізнесом до міста приїхали представники Посольств Словаччини, Аргентини, Королівства Бельгії, В'єтнаму, Королівства Іспанії, Китаю, Малазії, Німеччини, Угорщини, Чехії тощо.
Під час заходу житомирські підприємці та міська влада розповіи про місцеві інвестиційні проекти, серед них широкий спектр ІТ-послуг, а також проекти відновлювальної енергетики.
Житомирське регіональне відділення УСПП презентувало почесним гостям продукцію своїх членів.
Після зустрічей в форматі B2B гості відвідали ЗАТ "Житомирські ласощі" та ТОВ "Ферпласт".

Детальніше...

 
 

ЖИТОМИРСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ВЧАТЬСЯ У ЛИТОВСЬКИХ КОЛЕГ

4 квітня 2019 року представники Житомирського регіонального відділення УСПП взяло участь у українсько-литовському бізнес-семінарі, присвяченому просуванню продукції і послуг на ринки Європи, який проходив у Києві.
Серія заходів «Зміцнення партнерства із бізнесом для досягнення цілей ООН з стабільного розвитку» також відбудуться у Херсоні та Житомирі (квітень-червень 2019)та проводитиметься за підтримки МЗС Литви. Організатори – «Openeurope» за сприяння УСПП та інших партнерів

Минулого року Україна повністю використала тільки 11 з 40 квот на безмитний експорт товарів до Європейського союзу. Перевагу тут знову мав сировинний компонент — зернові культури, чорні метали та руди. З 96 груп товарів, які беруть участь у зовнішньоторгових операціях України та країн Євросоюзу, лише 35 дають позитивне сальдо, а 61 група — негативне. Українським експортерам потрібно пришвидшити сертифікацію своєї продукції, зробити ставку на актуальну зараз в ЄС екологічність, натуральність продукції, шукати партнерів, які вже знані та займають свою нішу на європейських ринках.

Детальніше...

 
 

НЕСТАЧА ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ - ЗАГАЛЬНОЄВРОПЕЙСЬКА ПРОБЛЕМА

1 квітня 2019 року в Софії зустрілись організації роботодавців чотирнадцяти країн Східної та Центральної Європи, а також з Азії. На засіданні обговорювались питання трудового потенціалу країн та гармонізація ринку праці крізь систему освіти, можливості реформування освітніх систем для задоволення потреб бізнесу.
Голова Асоціації промислового капіталу Болгарії Василь Велев під час Генеральної асамблеї Міжнародної координаційної ради організацій роботодавців зазначав, що в Болгарії 68% роботодавців відчувають системні труднощі з найманням працівників. Близько 45% роботодавців стикаються з подібною проблемою в усьому світі. Роботодавці розуміють, що бізнес, уряд і все суспільство повинно працювали у напрямку інформування про можливості для кар'єрного росту молодих людей.
За словами Віце-президента Європейського економічного та соціального комітету Мілени Ангелової, невідповідність між навичками та знаннями працівників, вимогами та потребами ринку праці є однією з найбільших викликів, які сьогодні загрожують зростанню та створенню стабільних робочих місць у всьому світі . Вони змушують Європу втратити 0,80 євро за відпрацьовану годину через зменшення продуктивності.

Детальніше...

 
 

Сторінка 4 з 44