ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ВІДБУВСЯ З'ЇЗД ФЕДЕРАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ

11 квітня 2019 року відбувся XI З'їзд Федерації роботодавців України.

Сайт ФРУ повідомляє, що "під час з'їзду український бізнес висунув консолідовані вимоги до українського політикуму та влади.  Роботодавці з усіх регіонів України, представники галузей промисловості та експерти обговорили шляхи реалізації Маніфесту роботодавців України – програми прискореного економічного розвитку, написаної самими роботодавцями-практиками. Це лідери промислового виробництва, за кожним із яких – компанії, що у сукупності генерують 70% ВВП України та дають роботу 5 мільйонам українців. Виконання цього документу вкрай важливе для усієї країни, яка зараз постала перед серйозними економічними та соціальними викликами".

Більше інфрмації на сайті ФРУ.

 

ОРГКОМІТЕТ ГОТУЄТЬСЯ ДО ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ

15 квітня 2019 року в Управлінні Держпраці відбулось засідання оргкомітету з підготовки та проведення у 2019 році Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

До складу оргкомітету увійшли представники Управління Держпраці, обласної державної адміністрації, Федерації профспілок, обласного управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, обласного об’єднання організацій роботодавців та регіонального відділення Українського союзу промисловців та підприємців.

Члени оргкомітету обговорили відповідний план заходів, визначились з датами проведення запланованих заходів, розглянули внесені пропозиції, розділили обов’язки та обсяги робіт щодо їхньої підготовки.

Нагадаємо, 28 квітня у нашій країні відзначають День охорони праці.

Детальніше...

 

МІЖНАРОДНИЙ ТРЕЙД КЛУБ ПРИБУВ ДО ЖИТОМИРУ

12 квітня 2019 року до Житомиру прибула делегація Міжнародного трейд-клубу в Україні під керівництвом віце-президента Соні Крайчової та відповідального секретаря Олександра Ванідовського. З метою становлення ділових контактів з житомирським бізнесом до міста приїхали представники Посольств Словаччини, Аргентини, Королівства Бельгії, В'єтнаму, Королівства Іспанії, Китаю, Малазії, Німеччини, Угорщини, Чехії тощо.
Під час заходу житомирські підприємці та міська влада розповіи про місцеві інвестиційні проекти, серед них широкий спектр ІТ-послуг, а також проекти відновлювальної енергетики.
Житомирське регіональне відділення УСПП презентувало почесним гостям продукцію своїх членів.
Після зустрічей в форматі B2B гості відвідали ЗАТ "Житомирські ласощі" та ТОВ "Ферпласт".

Детальніше...

 

ЖИТОМИРСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ВЧАТЬСЯ У ЛИТОВСЬКИХ КОЛЕГ

4 квітня 2019 року представники Житомирського регіонального відділення УСПП взяло участь у українсько-литовському бізнес-семінарі, присвяченому просуванню продукції і послуг на ринки Європи, який проходив у Києві.
Серія заходів «Зміцнення партнерства із бізнесом для досягнення цілей ООН з стабільного розвитку» також відбудуться у Херсоні та Житомирі (квітень-червень 2019)та проводитиметься за підтримки МЗС Литви. Організатори – «Openeurope» за сприяння УСПП та інших партнерів

Минулого року Україна повністю використала тільки 11 з 40 квот на безмитний експорт товарів до Європейського союзу. Перевагу тут знову мав сировинний компонент — зернові культури, чорні метали та руди. З 96 груп товарів, які беруть участь у зовнішньоторгових операціях України та країн Євросоюзу, лише 35 дають позитивне сальдо, а 61 група — негативне. Українським експортерам потрібно пришвидшити сертифікацію своєї продукції, зробити ставку на актуальну зараз в ЄС екологічність, натуральність продукції, шукати партнерів, які вже знані та займають свою нішу на європейських ринках.

Детальніше...

 
 

НЕСТАЧА ТРУДОВИХ РЕСУРСІВ - ЗАГАЛЬНОЄВРОПЕЙСЬКА ПРОБЛЕМА

1 квітня 2019 року в Софії зустрілись організації роботодавців чотирнадцяти країн Східної та Центральної Європи, а також з Азії. На засіданні обговорювались питання трудового потенціалу країн та гармонізація ринку праці крізь систему освіти, можливості реформування освітніх систем для задоволення потреб бізнесу.
Голова Асоціації промислового капіталу Болгарії Василь Велев під час Генеральної асамблеї Міжнародної координаційної ради організацій роботодавців зазначав, що в Болгарії 68% роботодавців відчувають системні труднощі з найманням працівників. Близько 45% роботодавців стикаються з подібною проблемою в усьому світі. Роботодавці розуміють, що бізнес, уряд і все суспільство повинно працювали у напрямку інформування про можливості для кар'єрного росту молодих людей.
За словами Віце-президента Європейського економічного та соціального комітету Мілени Ангелової, невідповідність між навичками та знаннями працівників, вимогами та потребами ринку праці є однією з найбільших викликів, які сьогодні загрожують зростанню та створенню стабільних робочих місць у всьому світі . Вони змушують Європу втратити 0,80 євро за відпрацьовану годину через зменшення продуктивності.

Детальніше...

 
 

КООРДРАДА ВИЗНАЧИЛАСЬ З ПЕРЕМОЖЦЯМИ КОНКУРСУ ПРОЕКТІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Координаційна рада з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства при облдержадміністрації, до сладу якого входить Житомирське регіональне відділення УСПП, обрала 24 проекти від громадських організацій на грант від Житомирської ОДА, які будуть реалізовуватися у 2019 році. Рішення члени ради приймали  під час засідання  3 квітня.

Після захисту проектів представниками громадських організацій на попередньому засіданні координаційна рада відібрала 31 проект. Проте зазначені проекти передбачали фінансування за грантові кошти більше 3 млн грн при наявних на 2019 рік 1,5 млн грн.

Тому координаційна рада зібралася вдруге, переглянула проекти ще раз, відібрала переможців і визначила суму фінансування кожного проекту окремо.

Перелік ГО, які отримають фінансування.

Детальніше...

 
 

ОСНОВНА ПРИЧИНА НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ВИРОБНИЦТВІ - ПОГАНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІ

altЗа даними Управління Держпраці у Житомирській області у 2018 році травмувались 113 працівників, з них 15 – смертельно. Тобто, у Житомирській області торік кожний 8 випадок травмування на виробництві закінчився смертельним наслідком. Для порівняння, у країнах Євросоюзу показники відношення кількості травм на виробництві, що припадають на 1 випадок загибелі в десятки разів нижчі. Пояснюється це масовим приховуванням нещасних випадків, особливо у секторі незадекларованої праці.

Найчастіше минулого року працівники травмувались восени та взимку: у лютому та листопаді. У розрізі днів робочого тижня: у вівторок та п’ятницю, а за погодинним розподілом: зранку з 10:00 до 11:00 та після обіду з 14:00 до 15:00. Крім того, чоловіки травмувались вдвічі більше за жінок.

Загалом 42% травмованих на виробництві - це досвідчені працівники із загальним стажем роботи понад 20 років. У розрізі вікових груп: найнижчий рівень травматизму спостерігається з працівниками віком понад 60 років, а найвищий - з працівниками 30-39 років.

Детальніше...

 
 

Сторінка 4 з 44

Наші партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня94
mod_vvisit_counterВчера68
mod_vvisit_counterНа этой неделе245
mod_vvisit_counterна прошлой неделе389
mod_vvisit_counterВ этом месяце1228
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце1945
mod_vvisit_counterВсего247717

Online (20 мин назад): 2
Ваш IP: 35.168.62.171
,
Now is: 2020-10-22 19:03