ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ФОРУМ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ЗІБРАВ ТИСЯЧУ ПІДПРИЄМЦІВ

22 червня 2019 року у місті Києві відбувся Форум розвитку малого та середнього бізнесу, який зібрав близько тисячі представників підприємницької спільноти. Серед низх були і члени Житомирського регіонального відділення УСПП.

Спікери: Василь Хмельницький UFuture, Віталій Антонов (OKKO Group), Сергій Васьков (ЕСКА Капітал) та інші діючі бізнесмени. Головне, що говорили про майбутнє. Такі заходи надихають і мотивують до дій, і не лише в бізнесі.

Слід зазначити, що Український союз промисовців і підприємців  був інформаційним партнером вказаного Форуму.

Детальніше...

 

ПРАВЛІННЯ УСПП ТА АНТИКРИЗОВА РАДА ОБГОВОРИЛИ СТАН ЕКОНОМІКИ

20 червня 2019 року в Києві предстанивники ЖРВ УСПП та ЖОООР взяли учать у розширеному засіданні правління УСПП та Антикризової ради громадських організацій «Нереалізовані можливості для економічного зростання: що вимагає бізнес від влади».
Під час засідання ділова спільнота окреслила нагальні проблеми, такі як кредитний «голод» економіки, кризовий стан стратегічних галузеутворюючих підприємств України. Також висловили занепокоєння щодо набрання чинності закону № 2628 щодо введення нових механізмів контролю за обігом та обліком пального саме для кінцевих споживачів пального з 1 липня ц.р.
Детальніше про засідання на сайті УСПП:
«Суспільство, яке проголосувало проти старої неприйнятної системи влади заради її зміни, чекає від президентської команди рішучих та продуманих дій. Слід утриматись від прийняття популістських та неузгоджених з ринком рішень. Гостро необхідним є вирішення проблемних для економіки та підприємництва питань», – підкреслили присутні.

Детальніше...

 

ЖИТОМИРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ НСПП ЗІБРАЛО СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ

18 травня 2019 року за ініціативи відділення Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області за участю департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, Федерації профспілок області, об’єднань організацій роботодавців Житомирської області, працівників та трудових арбітрів і посередників Відділення, профспілкового активу Житомирщини відбувся круглий стіл «Соціальний діалог-запорука злагоди та миру в трудових колективах». Засідання проходило в приміщенні Федерації профспілок області. Під час заходу були обговорені питання взаємодії роботодавців, профспілок та владних структур в області.

Детальніше...

 

МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2 ОТРИМАЄ ІМ'Я ВІКТОРА ПАВЛУСЕНКА

Міський голова Сергій Сухомлин повідомив на своїй сторінці в Facebook повідомив, що планує винести питання про присвоєння міській лікарні №2 ім'я Віктора Павлусенко.
"Сьогодні отримав багато дзвінків від людей, що добре знали Віктора Павлусенка. Всі говорять одне: це людина, яка ніколи нікому не відмовила, завжди допомагала.
Він відійшов у вічність за своїми друзями – Володимиром Савченком та Володимиром Башеком. Я знав їх трьох по роботі, коли був міським депутатом у 2006 році.
Вони були прекрасними спеціалістами, гарними керівниками і постійно заряджали своєю позитивною енергію всіх навколо. Це чергова велика втрата для міста і для медичного закладу, в якому понад 20 років пропрацював Віктор Павлусенко. На найближчій сесії буду виносити питання про присвоєння Лікарні №2 його імені,", - написав Сергій Сухомлин.
Житомирське регіональне відділення УСПП та Житомирське обласне об'єднання організації роботодавців підтримує таку ініціативу міського голови.

 
 

ПРО СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА БІОЕНЕРГЕТИКУ РОЗПОВІДАЛИ НА СЕМІНАРІ В ЖИТОМИРІ

Сайт Українського союзу промисловців і підприємців пише про семінар, який був організований спільно з Житомирським регіональним відділеням УСПП:

13 червня в Житомирі відбувся третій і заключний семінар із низки заходів, організованих структурою «Openeurope», УСПП  та її регіональних відділень  за підтримки МЗС Литви та обласних адміністрацій.

Тематикою цього разу обрано перспективи розвитку ринку біомаси в Україні, досвід Литви в цій царині, нормативне регулювання ЄС.

Традиційно литовська бізнес- та експертна делегація консультувала вітчизняних підприємців щодо виходу на ринки ЄС, а тим, які презентували цікаву продукцію – пропонувала конкретні проекти.

 

Литовська делегація була представлена директором Інституту менеджменту і аудиту навколишнього середовища Рімантасом Пранасом Будрісом, директором Асоціації інженерної екології Литви Константинасом Ілясевічюсом, технічним директором ЗАО «Трайдяніс» Гинтарасом Вінікайтісом та ін. На семінарі були присутні підприємці, котрі готові впроваджувати або вже мають досвід використання таких енергозберігаючих технологій.

Детальніше...

 
 

ПІШОВ ЖИТТЯ НАШ ТОВАРИШ ТА КОЛЕГА ВІКТОР ПАВЛУСЕНКО

Сьогодні, 14 червня 2019 року, пішов з життя наш товариш та колега Павлусенко Віктор Петрович – голова Житомирської обласної організації роботодавців лікувально-профілактичних закладів, головний лікар міської лікарні № 2.

Житомирщина втратила одного з кращих своїх синів, людину, яка присвятила життя допомозі іншим людям. Неможливо порахувати ту кількість людей, які вдячні Віктору Петровичу за врятовані життя та здоров`я.

 

Народився Віктор Петрович Павлусенко 13 червня 1954 року у м. Рогатин Івано-Франківської області. Закінчив Івано-Франківській державний медичний інститут у 1977 році за спеціальністю лікувальна справа, кваліфікація лікар-отоларинголог, вищої категорії.
Павлусенко Віктор Петрович - Заслужений лікар України з 1997 року, депутат міської ради двох скликань – 1999 року та 2004 року. Нагороджений Відзнакою «За заслуги» ІІІ ступеня у 2004 році та ІІ ступеня у 2009 році, Орденом «Данила Галицького» у 2009 році, лауреат премії О.Ф.Гербачевського 2013 року та багатьма іншими нагородами та відзнаками.

Детальніше...

 
 

13 ЧЕРВНЯ ЖИТОМИР ЗУСТРІЧАТИМЕ ЛИТОВСЬКИХ ПАРТНЕРІВ

alt

Житомирське регіональне відділення Українського союзу промисловців і інформує про те, що УСПП спільно з литовськими партнерами - Вільнюською торгово-промисловою палатою та організацією Open Europe 13 червня 2019 року о 14 год. в м.Житомирі проводить семінар на тему: “Перспективи розвитку ринку біомаси в ЄС та Україні, вплив на зміни клімату”.
Метою заходу є підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, сприяння просування українського експорту в рамках діючої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення досвіду та практик ведення соціально відповідального бізнесу з дотриманням екологічних стандартів ЄС.
Запрошуємо взяти участь у семінарі та зустрічі з литовськими партнерами.
Участь безкоштовна, але за попередньої реєстрації шляхом заповнення онлайн-форми: http://bit.ly/2HZc2G0
Додаткову інформацію можна отримати за наступними контактами:

Детальніше...

 
 

Сторінка 3 з 45