ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ПРО СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА БІОЕНЕРГЕТИКУ РОЗПОВІДАЛИ НА СЕМІНАРІ В ЖИТОМИРІ

Сайт Українського союзу промисловців і підприємців пише про семінар, який був організований спільно з Житомирським регіональним відділеням УСПП:

13 червня в Житомирі відбувся третій і заключний семінар із низки заходів, організованих структурою «Openeurope», УСПП  та її регіональних відділень  за підтримки МЗС Литви та обласних адміністрацій.

Тематикою цього разу обрано перспективи розвитку ринку біомаси в Україні, досвід Литви в цій царині, нормативне регулювання ЄС.

Традиційно литовська бізнес- та експертна делегація консультувала вітчизняних підприємців щодо виходу на ринки ЄС, а тим, які презентували цікаву продукцію – пропонувала конкретні проекти.

 

Литовська делегація була представлена директором Інституту менеджменту і аудиту навколишнього середовища Рімантасом Пранасом Будрісом, директором Асоціації інженерної екології Литви Константинасом Ілясевічюсом, технічним директором ЗАО «Трайдяніс» Гинтарасом Вінікайтісом та ін. На семінарі були присутні підприємці, котрі готові впроваджувати або вже мають досвід використання таких енергозберігаючих технологій.

Детальніше...

 

ПІШОВ ЖИТТЯ НАШ ТОВАРИШ ТА КОЛЕГА ВІКТОР ПАВЛУСЕНКО

Сьогодні, 14 червня 2019 року, пішов з життя наш товариш та колега Павлусенко Віктор Петрович – голова Житомирської обласної організації роботодавців лікувально-профілактичних закладів, головний лікар міської лікарні № 2.

Житомирщина втратила одного з кращих своїх синів, людину, яка присвятила життя допомозі іншим людям. Неможливо порахувати ту кількість людей, які вдячні Віктору Петровичу за врятовані життя та здоров`я.

 

Народився Віктор Петрович Павлусенко 13 червня 1954 року у м. Рогатин Івано-Франківської області. Закінчив Івано-Франківській державний медичний інститут у 1977 році за спеціальністю лікувальна справа, кваліфікація лікар-отоларинголог, вищої категорії.
Павлусенко Віктор Петрович - Заслужений лікар України з 1997 року, депутат міської ради двох скликань – 1999 року та 2004 року. Нагороджений Відзнакою «За заслуги» ІІІ ступеня у 2004 році та ІІ ступеня у 2009 році, Орденом «Данила Галицького» у 2009 році, лауреат премії О.Ф.Гербачевського 2013 року та багатьма іншими нагородами та відзнаками.

Детальніше...

 

13 ЧЕРВНЯ ЖИТОМИР ЗУСТРІЧАТИМЕ ЛИТОВСЬКИХ ПАРТНЕРІВ

alt

Житомирське регіональне відділення Українського союзу промисловців і інформує про те, що УСПП спільно з литовськими партнерами - Вільнюською торгово-промисловою палатою та організацією Open Europe 13 червня 2019 року о 14 год. в м.Житомирі проводить семінар на тему: “Перспективи розвитку ринку біомаси в ЄС та Україні, вплив на зміни клімату”.
Метою заходу є підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, сприяння просування українського експорту в рамках діючої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення досвіду та практик ведення соціально відповідального бізнесу з дотриманням екологічних стандартів ЄС.
Запрошуємо взяти участь у семінарі та зустрічі з литовськими партнерами.
Участь безкоштовна, але за попередньої реєстрації шляхом заповнення онлайн-форми: http://bit.ly/2HZc2G0
Додаткову інформацію можна отримати за наступними контактами:

Детальніше...

 

ЗАХИСТ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ - ОДИН З МАРКЕРІВ ВИКОНАННЯ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ

На передодні Дня Європи, 16 травня 2019 року,  Житомирське регіональне відділення УСПП та ГО "Скриня корисних справ" організували для студентів Житомирського національного агроекологічного університету проведення тренінгу на тему "Захист прав інтелектуальної власності. Вплив Угоди про асоціацію між Україною та ЄС".

Випускниця Civic School for Sound EU Practic Тетяна Чеховець розповіла молоді про основні положення Угоди про асоціацію, більш детально зупинившись на главі 9 "Інтелектуальна власність".

Під час тренінгу розглянуто розділи про авторське право та суміжні права, окремий блок присвячено діяльності організацій колективного управління, проблемам порушення авторських і суміжних прав у мережі Інтернет.

Детальніше...

 
 

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ГУ ДФС ОБГОВОРИЛА РЕФОРМУВАННЯ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ

17 травня 2019 року Громадська рада при ГУ ДФС у Житомирській області провела своэ засідання.
На засідання ради винесли обговорення питань щодо продовження повноважень діяльності діючої Громадської ради у зв’язку із організаційними змінами з реформування органів фіскальної служби, внесених змін до Постанови КМУ від 03.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», планування роботи Громадської ради на 2019 рік.
Всіма присутніми членами Громадської ради підтримана пропозиція щодо продовження повноважень та взаємодії громадськості із ГУ ДФС у Житомирській області на термін до 1 року або до завершення реформування органів фіскальної служби.
Члени Громадської ради обговорили бачення та основні аспекти з планування роботи на поточний рік.

Детальніше...

 
 

ДУАЛЬНА ОСВІТА ТА ПІДСУМКИ РОБОТИ - ПИТАННЯ ТРИСТОРОННЬОЇ РАДИ

13 травня 2019 року відбулося засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, в якому взяли участь Бутенко Сергій Григорович -голова правління Спільного представницького органу роботодавців Житомирської області, Лагута Ярослав Миколайович-заступник голови облдержадміністрації, Паламарчук Неля Анатоліївна -голова Федерації профспілок області,члени територіальної тристоронньої соціально-економічної ради, керівники обласних організацій та установ інші запрошені.
Присутні розглянули важливи питання, а саме:
-про виконання заходів діючої територіальної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в області, за 2018 рік;
-про впровадження елементів дуальної форми здобуття освіти у закладах вищої та професійної (професійно-технічної) освіти області. 

Детальніше...

 
 

ЗВЕРНЕННЯ З НАГОДИ ДНЯ ОХОРОНИ ПРАЦІ В УКРАЇНІ

Звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Гасло Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці 2019 року «Безпечне та здорове майбутнє праці»

Щороку 28 квітня, відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, у нашій країні відзначають День охорони праці.

Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

Детальніше...

 
 

Сторінка 3 з 44

Наші партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня96
mod_vvisit_counterВчера68
mod_vvisit_counterНа этой неделе247
mod_vvisit_counterна прошлой неделе389
mod_vvisit_counterВ этом месяце1230
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце1945
mod_vvisit_counterВсего247719

Online (20 мин назад): 1
Ваш IP: 3.234.254.115
,
Now is: 2020-10-22 20:07