ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ЖИТОМИРСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ НСПП ЗІБРАЛО СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ

18 травня 2019 року за ініціативи відділення Національної служби посередництва і примирення в Житомирській області за участю департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації, Федерації профспілок області, об’єднань організацій роботодавців Житомирської області, працівників та трудових арбітрів і посередників Відділення, профспілкового активу Житомирщини відбувся круглий стіл «Соціальний діалог-запорука злагоди та миру в трудових колективах». Засідання проходило в приміщенні Федерації профспілок області. Під час заходу були обговорені питання взаємодії роботодавців, профспілок та владних структур в області.

Детальніше...

 

МІСЬКА ЛІКАРНЯ № 2 ОТРИМАЄ ІМ'Я ВІКТОРА ПАВЛУСЕНКА

Міський голова Сергій Сухомлин повідомив на своїй сторінці в Facebook повідомив, що планує винести питання про присвоєння міській лікарні №2 ім'я Віктора Павлусенко.
"Сьогодні отримав багато дзвінків від людей, що добре знали Віктора Павлусенка. Всі говорять одне: це людина, яка ніколи нікому не відмовила, завжди допомагала.
Він відійшов у вічність за своїми друзями – Володимиром Савченком та Володимиром Башеком. Я знав їх трьох по роботі, коли був міським депутатом у 2006 році.
Вони були прекрасними спеціалістами, гарними керівниками і постійно заряджали своєю позитивною енергію всіх навколо. Це чергова велика втрата для міста і для медичного закладу, в якому понад 20 років пропрацював Віктор Павлусенко. На найближчій сесії буду виносити питання про присвоєння Лікарні №2 його імені,", - написав Сергій Сухомлин.
Житомирське регіональне відділення УСПП та Житомирське обласне об'єднання організації роботодавців підтримує таку ініціативу міського голови.

 

ПРО СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА БІОЕНЕРГЕТИКУ РОЗПОВІДАЛИ НА СЕМІНАРІ В ЖИТОМИРІ

Сайт Українського союзу промисловців і підприємців пише про семінар, який був організований спільно з Житомирським регіональним відділеням УСПП:

13 червня в Житомирі відбувся третій і заключний семінар із низки заходів, організованих структурою «Openeurope», УСПП  та її регіональних відділень  за підтримки МЗС Литви та обласних адміністрацій.

Тематикою цього разу обрано перспективи розвитку ринку біомаси в Україні, досвід Литви в цій царині, нормативне регулювання ЄС.

Традиційно литовська бізнес- та експертна делегація консультувала вітчизняних підприємців щодо виходу на ринки ЄС, а тим, які презентували цікаву продукцію – пропонувала конкретні проекти.

 

Литовська делегація була представлена директором Інституту менеджменту і аудиту навколишнього середовища Рімантасом Пранасом Будрісом, директором Асоціації інженерної екології Литви Константинасом Ілясевічюсом, технічним директором ЗАО «Трайдяніс» Гинтарасом Вінікайтісом та ін. На семінарі були присутні підприємці, котрі готові впроваджувати або вже мають досвід використання таких енергозберігаючих технологій.

Детальніше...

 

ПІШОВ ЖИТТЯ НАШ ТОВАРИШ ТА КОЛЕГА ВІКТОР ПАВЛУСЕНКО

Сьогодні, 14 червня 2019 року, пішов з життя наш товариш та колега Павлусенко Віктор Петрович – голова Житомирської обласної організації роботодавців лікувально-профілактичних закладів, головний лікар міської лікарні № 2.

Житомирщина втратила одного з кращих своїх синів, людину, яка присвятила життя допомозі іншим людям. Неможливо порахувати ту кількість людей, які вдячні Віктору Петровичу за врятовані життя та здоров`я.

 

Народився Віктор Петрович Павлусенко 13 червня 1954 року у м. Рогатин Івано-Франківської області. Закінчив Івано-Франківській державний медичний інститут у 1977 році за спеціальністю лікувальна справа, кваліфікація лікар-отоларинголог, вищої категорії.
Павлусенко Віктор Петрович - Заслужений лікар України з 1997 року, депутат міської ради двох скликань – 1999 року та 2004 року. Нагороджений Відзнакою «За заслуги» ІІІ ступеня у 2004 році та ІІ ступеня у 2009 році, Орденом «Данила Галицького» у 2009 році, лауреат премії О.Ф.Гербачевського 2013 року та багатьма іншими нагородами та відзнаками.

Детальніше...

 
 

13 ЧЕРВНЯ ЖИТОМИР ЗУСТРІЧАТИМЕ ЛИТОВСЬКИХ ПАРТНЕРІВ

alt

Житомирське регіональне відділення Українського союзу промисловців і інформує про те, що УСПП спільно з литовськими партнерами - Вільнюською торгово-промисловою палатою та організацією Open Europe 13 червня 2019 року о 14 год. в м.Житомирі проводить семінар на тему: “Перспективи розвитку ринку біомаси в ЄС та Україні, вплив на зміни клімату”.
Метою заходу є підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, сприяння просування українського експорту в рамках діючої Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення досвіду та практик ведення соціально відповідального бізнесу з дотриманням екологічних стандартів ЄС.
Запрошуємо взяти участь у семінарі та зустрічі з литовськими партнерами.
Участь безкоштовна, але за попередньої реєстрації шляхом заповнення онлайн-форми: http://bit.ly/2HZc2G0
Додаткову інформацію можна отримати за наступними контактами:

Детальніше...

 
 

ЗАХИСТ ПРАВ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ - ОДИН З МАРКЕРІВ ВИКОНАННЯ УГОДИ ПРО АСОЦІАЦІЮ

На передодні Дня Європи, 16 травня 2019 року,  Житомирське регіональне відділення УСПП та ГО "Скриня корисних справ" організували для студентів Житомирського національного агроекологічного університету проведення тренінгу на тему "Захист прав інтелектуальної власності. Вплив Угоди про асоціацію між Україною та ЄС".

Випускниця Civic School for Sound EU Practic Тетяна Чеховець розповіла молоді про основні положення Угоди про асоціацію, більш детально зупинившись на главі 9 "Інтелектуальна власність".

Під час тренінгу розглянуто розділи про авторське право та суміжні права, окремий блок присвячено діяльності організацій колективного управління, проблемам порушення авторських і суміжних прав у мережі Інтернет.

Детальніше...

 
 

ГРОМАДСЬКА РАДА ПРИ ГУ ДФС ОБГОВОРИЛА РЕФОРМУВАННЯ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ

17 травня 2019 року Громадська рада при ГУ ДФС у Житомирській області провела своэ засідання.
На засідання ради винесли обговорення питань щодо продовження повноважень діяльності діючої Громадської ради у зв’язку із організаційними змінами з реформування органів фіскальної служби, внесених змін до Постанови КМУ від 03.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», планування роботи Громадської ради на 2019 рік.
Всіма присутніми членами Громадської ради підтримана пропозиція щодо продовження повноважень та взаємодії громадськості із ГУ ДФС у Житомирській області на термін до 1 року або до завершення реформування органів фіскальної служби.
Члени Громадської ради обговорили бачення та основні аспекти з планування роботи на поточний рік.

Детальніше...

 
 

Сторінка 3 з 44