ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

НА ПЛАФОРМІ "ДІЯ,БІЗНЕС" ЗАПРАЦЮВАВ ЄДИНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ

Офіс з просування експорту запустив даний портал, що працює поки у тестовому режимі за посиланням: https://export.gov.ua/ 

Тепер це єдине вікно, що консолідує та об'єднує всю наявну інформацію для експортерів та компаній, зацікавлених в експорті.

Як говорять розробники, там чітко впорядковано, що необхідно підприємцю на різних етапах експортної діяльності, які інструменти знадобляться для аналізу зовнішніх ринків, як ними користуватись та які вимоги до продукції, експортні процедури, сертифікація тощо.

Можна знайти поради з дослідження зарубіжних ринків, аналітику потенційних ринків збуту, можливості щодо сприяння пошуку покупців за кордоном, що передбачає підтримку участі у міжнародних ділових заходах: торговельних місіях, виставках та ярмарках, надання інституційної та фінансової підтримки підприємцям для розвитку експортного потенціалу.

Аналітична інформація, що упорядкована за країнами і ринками. 

Детальніше...

 

В УСПП ОБГОВОРИЛИ ПІДСУМКИ 2020 РОКУ

18 грудня 2020 року в Українському союзі промисловців і підприємців підбили підсумки роботи за минулий рік та визначили основні пріоритети на наступний. Цьогоріч регіональні відділення приєднались до підсумкової зустрічі в форматі онлайн-конференції.

Серед позитивних зрушень в УСПП назвали відновлення Міністерства стратегічних галузей промисловості та формування відповідної міжфракційної групи в парламенті, що опікуватиметься індустрією, поступове налагодження соціального діалогу в трикутнику роботодавці-уряд-профспілки.

Детальніше...

 

ПОСІБНИК РОБОТОДАВЦЯ З УПРАВЛІННЯ РОБОЧИМИ МІСЦЯМИ ПІД ЧАС COVID-19

На сайті Федерації роботодавців України розміщено  «Посібник роботодавця з управління робочими місцями під час COVID-19». Цінність посібника в тому, що він містить як міжнародний досвід, так і національні особливості управління робочими місцями під час пандемії COVID-19.

Посібник було розроблено Бюро Міжнародної організації праці з діяльності роботодавців (МОП АСТ/ЕМП) та адаптовано для українських роботодавців Аналітичним центром економіко-правових досліджень і прогнозування Федерації роботодавців України. 

 

 

ПРОФІЛАКТИКА ПОШИРЕННЯ COVID-19 НА РОБОЧОМУ МІСЦІ

Пропонуємо ознайомитись із рекомендаціями для роботодавців "Профілактика і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці", який підготовлено Міжнародною організацією праці до Дня охорони праці.

Цей контрольний перелік є управлінським iнструментом для реалізацiї практичних заходів із метою зменшення поширення пандемії COVID-19 на робочому місці. Успішне впровадження цього iнструменту залежить від співпраці між роботодавцями, керівниками та працівниками задля здійснення позивних змін на підприємствах із метою посилення реагування на COVID-19 i покращення готовності до неї. Роботодавцям слід залучити до цього процесу комітети з безпеки та здоров’я на роботі або представників із питань безпеки

Профілактика і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці

 
 

28 КВІТНЯ - ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці темою Всесвітнього дня охорони праці - 2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі, а девізом: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя».

Публікуємо звернення організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році.

Детальніше...

 
 

ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД МІКРОБІЗНЕСУ

altПредставників малого та середнього підприємництва, громадських організацій та об’єднань підприємців запрошують взяти участь у семінарі «Мікробізнес в Україні: європейський досвід» від представництва ЄС в Україні, який відбудеться 18 березня 2020 року з 15:00 до 18:00 за адресою: м. Житомир, Житомирський регіональний офіс програми «U–LEAD з Європою», вул. Михайлівська, 8/1, 2-й поверх.
«Будуймо Європу в Україні» – інформаційна компанія Представництва ЄС в Україні, спрямована на підвищення рівня обізнаності українців щодо політики Європейського союзу, відносин між Україною та ЄС, Угоди про асоціацію, а також щодо Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

Детальніше...

 
 

ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9 % ВЖЕ ДОСТУПНІ

З 1 лютого в Україні стартує програма «Доступні кредити». Підписаний закон та урядові постанови передбачають виділення 2 мільярдів гривень для запуску програми кредитів під 5, 7 та 9 % для підтримки мікро- та малого бізнесу. За прогнозами урядовців, це може забезпечити потреби до 50 тис. позичальників.

В УСПП, який останні роки постійно наполягає на необхідності напрацювання НБУ та КМУ механізму покращення доступу підприємництва до кредитних фінансових ресурсів, переконані: програма «Доступні кредити 5-7-9%» потрібна, вона підтримає малий і мікробізнес, але ще більш необхідні довготривалі системні умови для здешевлення кредитів і для середнього бізнесу, і для великих підприємств, які є основними наповнювачами бюджету. Сама по собі програма не вирішить проблему «фінансового голоду» українських виробників.

Детальніше...

 
 

Сторінка 1 з 44