ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ПОСІБНИК РОБОТОДАВЦЯ З УПРАВЛІННЯ РОБОЧИМИ МІСЦЯМИ ПІД ЧАС COVID-19

На сайті Федерації роботодавців України розміщено  «Посібник роботодавця з управління робочими місцями під час COVID-19». Цінність посібника в тому, що він містить як міжнародний досвід, так і національні особливості управління робочими місцями під час пандемії COVID-19.

Посібник було розроблено Бюро Міжнародної організації праці з діяльності роботодавців (МОП АСТ/ЕМП) та адаптовано для українських роботодавців Аналітичним центром економіко-правових досліджень і прогнозування Федерації роботодавців України. 

 

 

ПРОФІЛАКТИКА ПОШИРЕННЯ COVID-19 НА РОБОЧОМУ МІСЦІ

Пропонуємо ознайомитись із рекомендаціями для роботодавців "Профілактика і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці", який підготовлено Міжнародною організацією праці до Дня охорони праці.

Цей контрольний перелік є управлінським iнструментом для реалізацiї практичних заходів із метою зменшення поширення пандемії COVID-19 на робочому місці. Успішне впровадження цього iнструменту залежить від співпраці між роботодавцями, керівниками та працівниками задля здійснення позивних змін на підприємствах із метою посилення реагування на COVID-19 i покращення готовності до неї. Роботодавцям слід залучити до цього процесу комітети з безпеки та здоров’я на роботі або представників із питань безпеки

Профілактика і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці

 

28 КВІТНЯ - ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці темою Всесвітнього дня охорони праці - 2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі, а девізом: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя».

Публікуємо звернення організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році.

Детальніше...

 

ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД МІКРОБІЗНЕСУ

altПредставників малого та середнього підприємництва, громадських організацій та об’єднань підприємців запрошують взяти участь у семінарі «Мікробізнес в Україні: європейський досвід» від представництва ЄС в Україні, який відбудеться 18 березня 2020 року з 15:00 до 18:00 за адресою: м. Житомир, Житомирський регіональний офіс програми «U–LEAD з Європою», вул. Михайлівська, 8/1, 2-й поверх.
«Будуймо Європу в Україні» – інформаційна компанія Представництва ЄС в Україні, спрямована на підвищення рівня обізнаності українців щодо політики Європейського союзу, відносин між Україною та ЄС, Угоди про асоціацію, а також щодо Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

Детальніше...

 
 

ДОСТУПНІ КРЕДИТИ 5-7-9 % ВЖЕ ДОСТУПНІ

З 1 лютого в Україні стартує програма «Доступні кредити». Підписаний закон та урядові постанови передбачають виділення 2 мільярдів гривень для запуску програми кредитів під 5, 7 та 9 % для підтримки мікро- та малого бізнесу. За прогнозами урядовців, це може забезпечити потреби до 50 тис. позичальників.

В УСПП, який останні роки постійно наполягає на необхідності напрацювання НБУ та КМУ механізму покращення доступу підприємництва до кредитних фінансових ресурсів, переконані: програма «Доступні кредити 5-7-9%» потрібна, вона підтримає малий і мікробізнес, але ще більш необхідні довготривалі системні умови для здешевлення кредитів і для середнього бізнесу, і для великих підприємств, які є основними наповнювачами бюджету. Сама по собі програма не вирішить проблему «фінансового голоду» українських виробників.

Детальніше...

 
 

24 ЖОВТНЯ ПІДПИСАНО ТРИСТОРОННЮ УГОДУ

24 жовтня 2019 року, роботодавці області підписали тристоронню угоду про співпрацю з владою та профспілками.
Підписання документу відбулося під час засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради.Угоду про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин у Житомирській області на 2019-2021 роки підписали голова ОДА Віталій Бунечко, перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, голова Правління спільного представницького органу роботодавців області Сергій Бутенко, голова Федерації профспілок області Нелі Паламарчук.
Під час засідання територіальної тристоронньої соціально-економічної ради обговорили питання про: стан охорони праці на виробництві; сприяння самозайнятості населення, у тому числі вразливих категорій населення.
Відзначили, що потужними інструментами зростання економічного потенціалу області та підвищення рівня життя населення є створення нових робочих місць з гідними умовами та оплатою праці, залучення ефективних інвесторів та розвиток малого підприємництва. У цьому напрямі на даний час соціальними партнерами, представниками влади та бізнесу Житомирщини формується Стратегія розвитку області на період до 2027 року.

 
 

30 РОКІВ КОФЕДЕРАЦІЇ РОБОТОДАВЦІВ ПОЛЬЩІ

Делегація українських роботодавців і промисловців на чолі із президентом УСПП Анатолієм Кінахом взяла участь в конференції «Роботодавці і підприємці Центральної і Східної Європи. Тридцять років досвіду і майбутнє». Захід проходив у Варшаві з нагоди 30-річного ювілею заснування національної конфедерації Роботодавці Польщі.

У своєму вітальному слові очільник УСПП підкреслив: Польща має одні з найвищих в Європі темпи росту економіки, і багато в чому – завдяки постійно діючому діалогу та співпраці влади і бізнесу.

«Це ще раз підкреслює важливість соціального діалогу і передбачення у всіх національних стратегіях умов для розвитку підприємництва, створення нових робочих місць», - зазначив Анатолій Кінах.

Детальніше...

 
 

Сторінка 1 з 44

Наші партнери

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСегодня35
mod_vvisit_counterВчера59
mod_vvisit_counterНа этой неделе130
mod_vvisit_counterна прошлой неделе373
mod_vvisit_counterВ этом месяце1250
mod_vvisit_counterВ прошлом месяце1874
mod_vvisit_counterВсего249613

Online (20 мин назад): 3
Ваш IP: 100.24.113.182
,
Now is: 2020-11-25 16:32