ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

УВАГА! АТИВІЗУВАЛИСЬ ШАХРАЇ, ЯКІ ВИДАЮТЬ СЕБЕ ЗА ПОДАТКІВЦІВ

Вкотре підприємців Житомирщини намагаються ошукати шахраї, які видають себе за податківців.
Днями в Житомирському районі зафіксовано випадки телефонних дзвінків від невідомих осіб, які, представившись співробітниками податкової, вимагають від платників податків грошові кошти. Це попри те, що інформація про подібні шахрайські схеми широко висвітлювалась у місцевих ЗМІ в січні цього року та упродовж минулого року.
У разі виявлення фактів шахрайських дій намагайтесь зібрати всю можливу інформацію (прізвище, ім’я, номери телефонів, номери карткових рахунків тощо).
Якщо ви стикнулись з подібними діями аферистів або маєте інформацію про такі випадки, просимо в жодному разі не передавати грошові кошти та якомога швидше повідомити органи Державної податкової служби та Національної поліції.
Повідомити Головне управління ДПС у Житомирській області можливо у будь-який зручний спосіб, зокрема:

- засобами телефонного зв’язку за телефоном 418-018;

- у письмовому вигляді з використанням засобів поштового зв’язку на адресу:10003, м. Житомир, вул. Юрка Тютюнника, 7;

Не втрачайте пильність!

 

 

ТЕПЕР В ФОРМАТІ ОНЛАЙН!

altОнлайн-заходи стали частиною нашої професійної та громадської діяльності.

Не відстає від сьогодення і Український союз промисловців і підприємців, який змінив формат своєї просвітницької роботи на "віддалений доступ".  На нашій сторінці в Фейсбук постійно публікуються запрошення на вебінари та онлайн-конференції, присвячені актуальним для підприємницької спільноти темам.

Переходьте за посиланням на сторінку ЖРВ УСПП та долучайтесь до заходів, що проводить Український союз промисловців і підприємців та його партнери. https://www.facebook.com/ztuspp

 

 

НА ПЛАФОРМІ "ДІЯ,БІЗНЕС" ЗАПРАЦЮВАВ ЄДИНИЙ ЕКСПОРТНИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ

Офіс з просування експорту запустив даний портал, що працює поки у тестовому режимі за посиланням: https://export.gov.ua/ 

Тепер це єдине вікно, що консолідує та об'єднує всю наявну інформацію для експортерів та компаній, зацікавлених в експорті.

Як говорять розробники, там чітко впорядковано, що необхідно підприємцю на різних етапах експортної діяльності, які інструменти знадобляться для аналізу зовнішніх ринків, як ними користуватись та які вимоги до продукції, експортні процедури, сертифікація тощо.

Можна знайти поради з дослідження зарубіжних ринків, аналітику потенційних ринків збуту, можливості щодо сприяння пошуку покупців за кордоном, що передбачає підтримку участі у міжнародних ділових заходах: торговельних місіях, виставках та ярмарках, надання інституційної та фінансової підтримки підприємцям для розвитку експортного потенціалу.

Аналітична інформація, що упорядкована за країнами і ринками. 

Детальніше...

 

В УСПП ОБГОВОРИЛИ ПІДСУМКИ 2020 РОКУ

18 грудня 2020 року в Українському союзі промисловців і підприємців підбили підсумки роботи за минулий рік та визначили основні пріоритети на наступний. Цьогоріч регіональні відділення приєднались до підсумкової зустрічі в форматі онлайн-конференції.

Серед позитивних зрушень в УСПП назвали відновлення Міністерства стратегічних галузей промисловості та формування відповідної міжфракційної групи в парламенті, що опікуватиметься індустрією, поступове налагодження соціального діалогу в трикутнику роботодавці-уряд-профспілки.

Детальніше...

 
 

ПОСІБНИК РОБОТОДАВЦЯ З УПРАВЛІННЯ РОБОЧИМИ МІСЦЯМИ ПІД ЧАС COVID-19

На сайті Федерації роботодавців України розміщено  «Посібник роботодавця з управління робочими місцями під час COVID-19». Цінність посібника в тому, що він містить як міжнародний досвід, так і національні особливості управління робочими місцями під час пандемії COVID-19.

Посібник було розроблено Бюро Міжнародної організації праці з діяльності роботодавців (МОП АСТ/ЕМП) та адаптовано для українських роботодавців Аналітичним центром економіко-правових досліджень і прогнозування Федерації роботодавців України. 

 

 
 

ПРОФІЛАКТИКА ПОШИРЕННЯ COVID-19 НА РОБОЧОМУ МІСЦІ

Пропонуємо ознайомитись із рекомендаціями для роботодавців "Профілактика і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці", який підготовлено Міжнародною організацією праці до Дня охорони праці.

Цей контрольний перелік є управлінським iнструментом для реалізацiї практичних заходів із метою зменшення поширення пандемії COVID-19 на робочому місці. Успішне впровадження цього iнструменту залежить від співпраці між роботодавцями, керівниками та працівниками задля здійснення позивних змін на підприємствах із метою посилення реагування на COVID-19 i покращення готовності до неї. Роботодавцям слід залучити до цього процесу комітети з безпеки та здоров’я на роботі або представників із питань безпеки

Профілактика і пом’якшення наслідків поширення COVID-19 на робочому місці

 
 

28 КВІТНЯ - ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці темою Всесвітнього дня охорони праці - 2020 стала боротьба з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі, а девізом: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров'я на роботі можуть врятувати життя».

Публікуємо звернення організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці в Україні у 2020 році.

Детальніше...

 
 

Сторінка 1 з 45