ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ДІЗНАЙТЕСЬ ПРО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДОСВІД МІКРОБІЗНЕСУ

altПредставників малого та середнього підприємництва, громадських організацій та об’єднань підприємців запрошують взяти участь у семінарі «Мікробізнес в Україні: європейський досвід» від представництва ЄС в Україні, який відбудеться 18 березня 2020 року з 15:00 до 18:00 за адресою: м. Житомир, Житомирський регіональний офіс програми «U–LEAD з Європою», вул. Михайлівська, 8/1, 2-й поверх.
«Будуймо Європу в Україні» – інформаційна компанія Представництва ЄС в Україні, спрямована на підвищення рівня обізнаності українців щодо політики Європейського союзу, відносин між Україною та ЄС, Угоди про асоціацію, а також щодо Глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі.

 Основні теми семінару:

Європейська мережа підприємств та її можливості для мікробізнесу та сімейних підприємств. Приклади оформлення запитів та пропозицій.
Як організувати діяльність мікропідприємства, щоб уникнути штрафів.
Стан та можливості для розвитку мікробізнесу в Україні.
Програма «Доступні кредити 5-7-9%» та її можливості для українського мікробізнесу.
Портал для малого і середнього бізнесу gov.uaта його практична користь для підприємця.
Інструменти підтримки бізнесу від «Офісу з просування експорту України». Онлайн інструменти для дослідження ринку та пошуку партнерів.
Все про перевірки, або як користуватися інспекційним порталом gov.ua.
Start Business Challenge та його можливості для започаткування власної справи.

Участь у семінарі безкоштовна та за попередньої реєстрації:

http://bit.ly/EU_workshop_2020

Відповідальні за організацію та проведення заходу:

Аліса Тягун, тел. +38(097)726-54-66, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Станіслав Корольков, тел. +38(099)455-23-75, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду