ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ!

Урочистості з нагоди Дня підприємця Український союз промисловців і підприємців провів в Державній резиденції України. Окрім представників бізнесу, серед гостей – іноземні партнери, волонтерські організації тощо.

Анатолій Кінах зачитав привітання підприємцям від Президента України Володимира Зеленського. «Не можна не визначити, що промислово-підприємницька спільнота – це найповажніший прошарок нашого народу, він формує економічну потужність держави, сплачує податки в бюджети, створює робочі місця. Від цих людей в країні дуже багато залежить, вони творці майбутнього. Ми неодноразово вимагали перезавантаження системи державної влади, і це відбулося, що є шансом і необхідною передумовою подальшого сталого розвитку. Починаємо працювати із оновленим парламентом та вже призначеним урядом. Маємо хороші контакти із ними, відтак сподіваємося на плідну співпрацю щодо економічного розвитку, покращення бізнес-клімату, розширення та зміцнення громадянського суспільства», – наголосив президент УСПП.

Відомо, що підприємництво, малий і середній бізнес в Україні приносить 55% валового внутрішнього продукту в економіку країни та забезпечує робочими місцями 80% українців. Протягом 2018 року наші підприємці сплатили внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) на суму 228 млрд. грн. І цей показник зростає на 25% щороку.

Попри досить непогані умови оподаткування малого і середнього бізнесу, зменшення бюрократичних процедур, нагальною проблемою залишається кредитування, стимули для модернізації та ін. Саме ці напрямки стануть пріоритетними у діалозі з урядом.

«Підприємницьке середовище завжди цікаве тим, що в ньому народжуються та розвиваються нові проекти, програми. УСПП плідно працює із міжнародними партнерами, інвесторами. Зокрема, цьогоріч відкриті представництва УСПП в Катарі, Грузії та Чехії. Делегація чеських підприємців на чолі з керівником представництва УСПП-Чехія Георгієм Ніколаєвим лише вчора повернулася з Дніпра і презентувала в центральному офісі свої нові напрацювання, сьогодні наші колеги – на святкуванні», – зазначив він.

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков та президент Будівельної палати Петро Шилюк також виступили із вітальним словом, підкресливши важливість розвитку підприємництва в контексті зміцнення держави та зростання добробуту її громадян.

Серед пріоритетів на новий діловий сезон учасники назвали поглиблення комунікації із владою, лобіювання прийняття промислової та економічної стратегій, створення більші можливості для бізнесу в плані модернізації виробництв, покращення дорожньої і транспортної інфраструктури України тощо.

Президент УСПП Анатолій Кінах вручив нагороди від ділового союзу керівнику «Укрлегпром» Тетяні Ізовіт, президенту «Адамант» Івану Пєтухову та багатьом іншим лідерам та представникам ділової спільноти.
Почесними грамотами УСПП групу бізнесменів та лідерів громадських організацій. Серед них:
- віце-президент УСПП з питань методології та податкового обліку Ю.С.Дроговоз;

- президент групи компаній «Правіо», віце-президент УСПП з питань розвитку АПК В.А.Запорощук;

- президент-голова правління Української асоціації підприємств легкої промисловості «Укрлегпром» Т.Л.Ізовіт;

- генеральний директор асоціації «Укроліяпром» С.П.Капшук;

- президент ПАТ «Украгрохімхолдинг», віце-президент УСПП з питань хімічної промисловості С.Ф. Лісковський;

- голова ТОВ «Адамант», віце-президент УСПП з питань інформаційних технологій І.М.Пєтухов;

- директор ТОВ «Агентство розвитку бізнесу», представник палати «Італія для Балкан і України» А.А.Ромашко.

«За вагомий внесок у забезпечення економічної діяльності, розвиток підприємництва, формування ринкової інфраструктури, виробничі досягнення» – так відзначено в Почесних грамотах кращих підприємців.
Їх вручив президент УСПП Анатолій Кінах під час урочистої церемонії 30 серпня.

Джерело: сайт УСПП