ЖИТОМИРСЬКЕ РЕГІОНАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ УСПП

ЖИТОМИРСЬКЕ ОБЛАСНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ

ІНІЦІАТИВА БІЗНЕСУ - СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ТЕХНОКРАТИЧНОГО УРЯДУ

20 квітня 2016 року в Києві відбулось засідання Антикризової ради громадських організацій України. Делегація від Житомирського регіонального відділення та Житомирського об'єднання організацій роботодавців також брали участь у цьому заході. У ході засідання озвучено ініціативу підприємницької спільноти - створення Громадського технократичного уряду.

Бізнес заявляє, що головним завданням Громадського технократичного уряду буде ретельний моніторинг рішень уряду, Верховної Ради України, передусім в соціально-економічній сфері у контексті оцінки їх впливу на формування сприятливого бізнес — клімату, забезпечення прозорих та конкурентних засад у регуляторній діяльності, оподаткуванні; супроводження процесу реалізації пропозицій та рекомендацій, що містить “Антикризова програма спільних дій влади та бізнесу: невідкладні рішення”, аналіз, узагальнення та спрямування на адресу центральних органів державної влади пропозиції, рекомендацій громадянських організацій бізнесу з метою подолання економічної кризи відновлення економічного зростання та забезпечення гідного життя населення України.
Пропозиції від підприємців та роботодавців щодо персонального складу, завдань, функціональної структури Громадського технократичного уряду та регламенту його роботи чекають до 10 травня.

Текст Заяви Антикризової ради громадських організацій України щодо створення «Громадського технократичного уряду»