ЖИТОМИРСКОЕ ОБЛАСТНОЕ ОБЪЕДИНЕНИЕ
ОРГАНИЗАЦИЙ РАБОТОДАТЕЛЕЙ

АКТУАЛЬНО! ВСЕ ПРО СОЦІАЛЬНИЙ ДІАЛОГ В НОВОМУ ПОСІБНИКУ МІЖНАРОДНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІ

altМайже 4 роки минуло з часу прийняття Верховною Радою Закону України про соціальний діалог. Між тим залишились неврегульованими декілька питань взаємодії сторін цього діалогу, а також учасників кожної сторіни між собою.

Не всі об’єднання роботодавців та профспілок погоджуються з необхідністю підтверджувати свою репрезентативність, багатьох не влаштовує процедура створення спільного представницького органу тощо.

Міжнародна організація праці, маючи на меті сприяти створенню в Україні гідних робочих місць на сталих підприємствах України, робить свій внесок у приведення національних законодавчих та інституційних засад соціального діалогу у відповідність до міжнародних трудових стандартів.

Пропонуємо ознайомитись із новою публікацією - «Національний тристоронній соціальний діалог. Посібник МОП з ефективного управління». Це переклад на російську мову женевського видання. Посібник розроблено Департаментом з питань управління та трипартизму (GOVERNANCE) і стало результатом спільної роботи групи фахівців МОП.
Посібник відповідає на питання, що таке соціальний діалог, при яких умовах він може бути ефективним , хто повинен приймати участь у діалозі, розглядає багато практичних питань.
Матеріал викладено достуно і цікаво.