ЖИТОМИРСКОЕ ОБЛАСТНОЕ ОБЪЕДИНЕНИЕ
ОРГАНИЗАЦИЙ РАБОТОДАТЕЛЕЙ

Безкоштовна освіта для підприємців – це реально

11 грудня 2013 року представники Житомирського обласного об’єднання організацій роботодавців взяли участь у інформаційному семінарі, що організував департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА з метою інформування підприємців області про можливості Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива».

Місія Програми, що діє з 2001 року на підставі Указу Президента України від 03.07.2000 № 849 та відповідної постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 № 1358,  - формування у регіонах України прошарку сучасних менеджерів, здатних господарювати в умовах ринкової економіки та впровадити на своїх підприємствах європейські стандарти і новітні технології.

 

Програма надає можливість менеджерам і підприємцям безкоштовно  отримати сучасну освіту та пройти стажування в Європі,  встановити ділові контакти з українськими та зарубіжними партнерами, тим самим сприяти підвищенню ефективності вітчизняного бізнесу.

Конкурс з вступу до вищих навчальних закладів України на постійній основі проводить робоча група міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва по Житомирській області, яку очолює Березенський Валентин Вікторович, начальник відділу  розвитку підприємництва вказаного департаменту. Він проінформував присутніх про основні вимоги до претендентів та навчальні заклади, на базі котрих проводиться навчання.

Критеріями для бажаючих навчатись є вік до 40-45 років, наявність  вищої освіту та досвіду роботи на управлінських посадах.

З особливостями конкурсного відбору кандидатів на стажування у Німеччині присутніх ознайомила Степащенко Світлана Михайлівна, керівник українського офісу Німецького товариства  з міжнародного співробітництва (GIZ) - організації, що  здійснює реалізацію програми в Німеччині. В рамках програми передбачено ознайомлення з німецьким ринком, зустрічі учасників з фахівцями, відвідування підприємств, проведення навчальних та практичних тренінгів. З більш детальною інформацією можна отримати на сайті  GIZ: www.giz.de/gc21/mp/ua або у викладеному  нижче буклеті.

За консультацією стосовно заповнення документів для участі у конкурсі з відбору претендентів необхідно звернутися до департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА за адресою: м. Житомир вул. Мала Бердичівська, 25, каб. 207, або за електронною адресою: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript .